Co chcesz wysłać?

Wybierz rodzaj przesyłki

Parametry przesyłki

Cena od: {{ value }} zł z VAT ...

Paczka do Monako

Paczka do Monako

W taki sposób możemy uniknąć oczekiwania w kolejkach, a to pozwala oszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą działalność gospodarczą. Nie musimy przynosić ciężkich towarów samemu, ponieważ w cenie wliczony jest koszt przyjęcia paczki od wysyłającego i dostarczenie jej do odbiorcy. W zależności od rodzaju, wielkości, wagi przesyłanego przedmiotu możemy wybrać kopertę lub paczkę. Kurier przybędzie po przesyłkę i przewiezie do Monako.

Za pośrednictwem kuriera przywieziemy paczkę do Monako w kilka dni. Na terenie Monako mieszczą się liczne oddziały przewoźników kurierskich, co zapewnia bezproblemowy eksport przesyłek poza granice kraju.

Każda przesyłka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze możesz dodatkowe ubezpieczenie. Od wielu lat z powodzeniem dostarczamy pakunki zagraniczne do korporacji i osób indywidualnych. Kurjerzy oferują usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do wielu krajów na całym globie.


Zobacz cennik przesyłek do Monako


Artykuły na blogu powiązane z Monako

Paczka do Monako

Paczka do Monako Monako (Księstwo Monako) to państwo-miasto znajdujące się w Europie Południowej nad Morzem Śródziemnym. Jest drugim najmniejszym powierzchniowo niezależnym krajem na... czytaj więcej

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.