Paczka do Jordanii

Przesyłki zagraniczne do Jordanii

Sprawdź naszą ofertę na przesyłki do Jordanii
Koperta do Jordanii
Koperta od:
127.50 zł brutto
Paczka do Jordanii
Paczka 1kg już od:
167.80 zł brutto

Paczka do Jordanii na KurJerzy.pl

Przewoźnik pojawi się po paczkę i dostarczy do Jordanii. W taki sposób możemy uniknąć stania w kolejkach, a to pozwala oszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą działalność gospodarczą. W zależności od rodzaju, wielkości, wagi nadawanego towaru możemy wybrać kopertę lub paczkę. Nie musimy nosić ciężkich paczek samemu, ponieważ w cenie wliczony jest koszt odbioru paczki od nadawcy i dostarczenie jej do odbiorcy.Za pośrednictwem kuriera przetransportujemy przesyłkę do Jordanii w kilka dni. Na terenie Jordanii mieszczą się liczne centra dystrybucyjne firm kurierskich, co zapewnia bezproblemowy eksport paczek poza granice kraju.Od wielu lat z pomyślnie przewozimy paczki zagraniczne do zakładów pracy i osób indywidualnych. Kurjerzy oferują usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do wielu krajów na całym globie. Każda paczka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze możesz dodatkowe ubezpieczenie.

Artykuły na blogu powiązane z Jordania

Grafika

Paczka do Jordanii

Paczka do Jordanii Jordania (pełna nazwa brzmi Jordańskie Królestwo Haszymidzkie) to państwo znajdujące się w Azji Południowo-Zachodniej. Rolnictwo jest tu mocno ograniczone. Zaledwie 4,5% ziem nadaje się pod uprawę. Jej gospodarka oparta jest na złożach fosforytów. Największa grupą etniczną w tym regionie są Arabowie stanowiący 98% mieszkańców. Obowiązującą religią jest islam. Władzę sprawuje król, w … czytaj więcej

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.