Co chcesz wysłać?

Wybierz rodzaj przesyłki

Parametry przesyłki

Cena od: {{ value }} zł z VAT ...

Paczka do Jordanii

Paczka do Jordanii

Poprzez kuriera dowieziemy przesyłkę do Jordanii w kilka dni. Na terenie Jordanii są liczne centra dystrybucyjne firm kurierskich, co pozwala na bezproblemowy eksport przesyłek poza granice kraju.

W taki sposób możemy uniknąć marnowania czasu w kolejkach, a to pozwala oszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą własną firmę. W zależności od rodzaju, wielkości, ciężaru nadawanego towaru możemy wybrać kopertę lub paczkę. Nie musimy przynosić ciężkich towarów osobiście, ponieważ w cenie wliczony jest koszt odbioru paczki od nadawcy i oddanie jej do odbiorcy. Kurier przybędzie po towary i doręczy do Jordanii.

Każda przesyłka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze wykupić dodatkowe ubezpieczenie. Kurjerzy oferują usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do licznych krajów na całym globie. Od wielu lat z bezproblemowo przewozimy pakunki zagraniczne do firm i osób indywidualnych.


Zobacz cennik przesyłek do Jordanii


Artykuły na blogu powiązane z Jordania

Paczka do Jordanii

Paczka do Jordanii Jordania (pełna nazwa brzmi Jordańskie Królestwo Haszymidzkie) to państwo znajdujące się w Azji Południowo-Zachodniej. Rolnictwo jest tu mocno ograniczone. Zaledwie 4,5%... czytaj więcej

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.