Co chcesz wysłać?

Wybierz rodzaj przesyłki

Parametry przesyłki

Cena od: {{ value }} zł z VAT ...

Paczka do Jordanii

Paczka do Jordanii

W taki sposób możemy uniknąć stania w kolejkach, a to pozwala oszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą działalność gospodarczą. W zależności od rodzaju, wielkości, wagi wysyłanego przedmiotu możemy wybrać kopertę lub paczkę. Kurier przyjedzie po przesyłkę i przewiezie do Jordanii. Nie musimy dostarczać ciężkich paczek osobiście, ponieważ w cenie uwzględniono koszt odbioru przesyłki od wysyłającego i oddanie jej do odbiorcy.

Od wielu lat z bezproblemowo dostarczamy pakunki zagraniczne do korporacji i osób indywidualnych. Kurjerzy udostępniają usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do licznych krajów na świecie. Każda przesyłka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze kupić dodatkowe ubezpieczenie.

Za pośrednictwem kuriera przetransportujemy paczkę do Jordanii w kilka dni. Na terenie Jordanii mieszczą się liczne placówki przewoźników kurierskich, co umożliwia bezproblemowy eksport przesyłek poza granice kraju.


Zobacz cennik przesyłek do Jordanii


Artykuły na blogu powiązane z Jordania

Paczka do Jordanii

Paczka do Jordanii Jordania (pełna nazwa brzmi Jordańskie Królestwo Haszymidzkie) to państwo znajdujące się w Azji Południowo-Zachodniej. Rolnictwo jest tu mocno ograniczone. Zaledwie 4,5%... czytaj więcej

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.