Co chcesz wysłać?

Wybierz rodzaj przesyłki

Parametry przesyłki

Cena od: {{ value }} zł z VAT ...

Paczka do Turcji

Paczka do Turcji

W zależności od rodzaju, rozmiaru, wagi przesyłanego towaru możemy wybrać kopertę lub paczkę. Kurier przyjedzie po towary i doręczy do Turcji. W taki sposób możemy uniknąć marnowania czasu w kolejkach, a to pozwala zaoszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą własne przedsiębiorstwo. Nie musimy dostarczać ciężkich towarów samemu, ponieważ w cenie wliczony jest koszt przyjęcia paczki od nadawcy i dostarczenie jej do odbiorcy.

Każda przesyłka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze dokupić dodatkowe ubezpieczenie. Od wielu lat z bezproblemowo dostarczamy pakunki zagraniczne do przedsiębiorstw i osób indywidualnych. Kurjerzy udostępniają usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do licznych państw na świecie.

Na terenie Turcji znajdują się liczne placówki przewoźników kurierskich, co zapewnia bezproblemowy eksport przesyłek poza granice kraju. Poprzez kuriera przywieziemy przesyłkę do Turcji w kilka dni.


Zobacz cennik przesyłek do Turcji


Artykuły na blogu powiązane z Turcja

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.