Co chcesz wysłać?

Wybierz rodzaj przesyłki

Parametry przesyłki

Cena od: {{ value }} zł z VAT ...

Paczka do Turcji

Paczka do Turcji

Firmy kurierskie proponują usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do większości krajów na całym globie. Od wielu lat z pomyślnie dostarczamy przesyłki zagraniczne do przedsiębiorstw i osób indywidualnych. Każda paczka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze możesz dodatkowe ubezpieczenie.

Za pośrednictwem kuriera przywieziemy przesyłkę do Turcji w kilka dni. Na terenie Turcji znajdują się liczne centra dystrybucyjne przewoźników kurierskich, co umożliwia bezproblemowy eksport towarów poza granice kraju.

Kurier przybędzie po paczkę i doręczy do Turcji. Nie musimy przynosić ciężkich towarów osobiście, ponieważ w cenie wliczony jest koszt przyjęcia przesyłki od nadawcy i oddanie jej do odbiorcy. W zależności od rodzaju, wielkości, ciężaru wysyłanego przedmiotu możemy wybrać kopertę lub paczkę. W taki sposób możemy uniknąć marnowania czasu w kolejkach, a to pozwala oszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą własne przedsiębiorstwo.


Zobacz cennik przesyłek do Turcji


Artykuły na blogu powiązane z Turcja

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.