Paczka do Austrii

Przesyłki zagraniczne do Austrii

Sprawdź naszą ofertę na przesyłki do Austrii
Koperta do Austrii
Koperta od:
65.41 zł brutto
Paczka do Austrii
Paczka 1kg już od:
65.41 zł brutto

Paczka do Austrii na KurJerzy.pl

Austria nie należy do najczęstszych kierunków, w którym adresowane są przesyłki z Polski. Nie oznacza to jednak ograniczeń. Choć skupisko polonijne w kraju Mozarta jest niewielkie, paczki pomiędzy Polską a Austrią dostarczane są równie szybko i pewnie jak w przypadku innych krajów.
Przesyłki adresowane znad Wisły do Austrii to zazwyczaj paczki rodzinne, okazjonalne bywa także nasilenie wysyłek w okresie zimowym, gdy Tyrol przyciąga Polaków swoimi trasami narciarskimi. Głównym skupiskiem Polaków w tym kraju jest Wiedeń, w którym mieszka 24 z 35 tys. całego ogółu Polonii. Jednak rynek przesyłek do Austrii to również paczki biznesowe, które wynikają z relacji handlowych pomiędzy krajami. Dolna czy Górna Austria, Styria, Tyrol, Salzburg, Burgenland, Karyntia czy Vorarlberg - przesyłki dostarczane są do każdego kraju związkowego. Cały proces dostawy odbywać się może w trybie od drzwi do drzwi - usługi kurierskie obejmują zarówno odbiór przesyłki od nadawcy jak i przekazanie do rąk własnych odbiorcy.

Jak wysłać paczkę do Austrii

Paczka do Austrii może być wyceniona online. Oferta przesyłek obejmuje zarówno pojedyncze przesyłki jak i cykliczne dostawy związane z np. sprzedażą towarów do Austrii poprzez Ebay czy Amazon.
Procedura wysłania paczki do Austrii jest prosta i nie zabiera wiele czasu. Ważne jednak, by przesyłka adresowana do Wiednia, Graz, Linz, Salzburga czy Innsbrucku - lub innego miasta Austrii - była wcześniej starannie zapakowana oraz przygotowana do szybkiego odbioru przez przedstawiciela firmy kurierskiej. Warto w tym kontekście zwrócić uwagę na prawo, do Austrii - podobnie jak do innych państw UE - nie można wwozić substancji potencjalnie niebezpiecznych, w tym trujących czy łatwopalnych. Ograniczenia obejmują też broń czy rośliny.
Aby nadać przesyłkę do Austrii wystarczy w serwisie KurJerzy.pl złożyć zamówienie na usługi kurierskie. W głównym oknie należy wpisać wymiary przesyłki. To pozwala wycenić koszt wysłania paczki do Austrii. W kolejnym etapie wystarczy nadać przesyłce dane: odbiorcy i nadawcy oraz wybrać firmę kurierską odpowiedzialną za dostarczenie paczki do tego kraju.

Przesyłki do Austrii z KurJerzy.pl

Dzięki serwisowi KurJerzy.pl masz pełną kontrolę nad tym, jaka firma kurierska dostarczy paczkę do Austrii. Po wpisaniu danych przesyłki i szczegółowych informacji adresowych nasz system zaprezentuje zestawienie przewoźników gotowych do podjęcia paczki w określonym przez Ciebie terminie. Zobaczysz również cennik firm kurierskich, dzięki któremu możesz wybrać najkorzystniejszą ofertę na dostawy paczki do Austrii.

Artykuły na blogu powiązane z Austria

Grafika
Grafika

Przesyłki zagraniczne – paczka do Austrii Przesyłki zagraniczne np. paczka do Austrii, może zostać wysłana za pośrednictwem naszego serwisu. Zamówienie jej na naszej stronie możliwe jest na dwa sposoby. Pierwszy z nich pozwala na telefoniczny kontakt z naszym konsultantem i wspólne przejście wszystkich kroków. Ta możliwość przeznaczona jest przede wszystkim dla osób które po raz … czytaj więcej

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.