Co chcesz wysłać?

Wybierz rodzaj przesyłki

Parametry przesyłki

Cena od: {{ value }} zł z VAT ...

Paczka do Zimbabwe

Paczka do Zimbabwe

W zależności od rodzaju, rozmiaru, ciężaru nadawanego przedmiotu możemy wybrać kopertę lub paczkę. W taki sposób możemy uniknąć marnowania czasu w kolejkach, a to pozwala zaoszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą własne przedsiębiorstwo. Nie musimy dostarczać ciężkich przesyłek osobiście, ponieważ w cenie uwzględniono koszt przyjęcia paczki od nadawcy i dostarczenie jej do odbiorcy. Kurier przyjedzie po paczkę i przywiezie do Zimbabwe.

Za pośrednictwem kuriera przywieziemy przesyłkę do Zimbabwe w kilka dni. Na terenie Zimbabwe mieszczą się liczne centra dystrybucyjne firm kurierskich, co pozwala na bezproblemowy eksport paczek poza granice kraju.

Firmy kurierskie proponują usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do licznych państw na całym globie. Od wielu lat z bezproblemowo przesyłamy pakunki zagraniczne do firm i osób indywidualnych. Każda paczka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze dokupić dodatkowe ubezpieczenie.


Zobacz cennik przesyłek do Zimbabwe


Artykuły na blogu powiązane z Zimbabwe

Paczka do Zimbabwe

Paczka do Zimbabwe Zimbabwe to afrykańskie państwo, w którym największą grupą etniczną jest Szona. 77% wyznaje chrześcijanizm. Na terenie kraju znajduje się 10 parków narodowych. Stolicą... czytaj więcej

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.