Paczka do Bułgarii

Przesyłki zagraniczne do Bułgarii

Sprawdź naszą ofertę na przesyłki do Bułgarii
Koperta do Bułgarii
Koperta od:
57.37 zł brutto
Paczka do Bułgarii
Paczka 1kg już od:
57.37 zł brutto

Paczka do Bułgarii na KurJerzy.pl

Na terenie Bułgarii mieszczą się liczne oddziały przewoźników kurierskich, co umożliwia bezproblemowy eksport towarów poza granice kraju. Za pośrednictwem kuriera przetransportujemy przesyłkę do Bułgarii w kilka dni.Nie musimy dostarczać ciężkich paczek osobiście, ponieważ w cenie wliczony jest koszt przyjęcia paczki od wysyłającego i dostarczenie jej do odbiorcy. W taki sposób możemy uniknąć oczekiwania w kolejkach, a to pozwala oszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą własne przedsiębiorstwo. W zależności od rodzaju, wielkości, wagi dostarczanego towaru możemy wybrać kopertę lub paczkę. Przewoźnik przyjedzie po paczkę i przewiezie do Bułgarii.Każda przesyłka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze dokupić dodatkowe ubezpieczenie. Kurjerzy udostępniają usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do wielu państw na całym globie. Od wielu lat z powodzeniem dostarczamy paczki zagraniczne do przedsiębiorstw i osób indywidualnych.

Artykuły na blogu powiązane z Bułgaria

Grafika

Przesyłki zagraniczne – paczka do Bułgarii Położona w północno-wschodniej Europie Bułgaria jest częstym celem wizyt Polaków podczas wakacji. Słoneczny Brzeg czy Złote Piaski to kurorty, które co roku gromadzą sporą grupę turystów. Można tam zarówno spędzić cudowny czas na plaży, jak i na zwiedzaniu. Wszystko zależy od tego, jaki wypoczynek najbardziej preferujemy. Podczas takich wyjazdów … czytaj więcej

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.