Co chcesz wysłać?

Wybierz rodzaj przesyłki

Parametry przesyłki

Cena od: {{ value }} zł z VAT ...

Paczka do Bułgarii

Paczka do Bułgarii

Każda przesyłka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze kupić dodatkowe ubezpieczenie. Firmy kurierskie udostępniają usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do licznych państw na świecie. Od wielu lat z bez problemu dostarczamy przesyłki zagraniczne do zakładów pracy i osób indywidualnych.

Kurier pojawi się po towary i dostarczy do Bułgarii. W taki sposób możemy uniknąć oczekiwania w kolejkach, a to pozwala oszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą własne przedsiębiorstwo. Nie musimy dźwigać ciężkich przesyłek samemu, ponieważ w cenie uwzględniono koszt przyjęcia przesyłki od nadawcy i dostarczenie jej do odbiorcy. W zależności od rodzaju, wielkości, ciężaru nadawanego towaru możemy wybrać kopertę lub paczkę.

Za pośrednictwem kuriera przetransportujemy paczki do Bułgarii w kilka dni. Na terenie Bułgarii są liczne centra dystrybucyjne przewoźników kurierskich, co zapewnia bezproblemowy eksport przesyłek poza granice kraju.


Zobacz cennik przesyłek do Bułgarii


Artykuły na blogu powiązane z Bułgaria

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.