Co chcesz wysłać?

Wybierz rodzaj przesyłki

Parametry przesyłki

Cena od: {{ value }} zł z VAT ...

Paczka do Australii

Paczka do Australii

Każda paczka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze jesteś w stanie dodatkowe ubezpieczenie. Firmy kurierskie oferują usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do wielu państw na świecie. Od wielu lat z bez problemu przesyłamy pakunki zagraniczne do korporacji i osób indywidualnych.

W taki sposób możemy uniknąć stania w kolejkach, a to pozwala zaoszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą własne przedsiębiorstwo. Kurier przybędzie po przesyłkę i doręczy do Australii. W zależności od rodzaju, wielkości, wagi wysyłanego przedmiotu możemy wybrać kopertę lub paczkę. Nie musimy przynosić ciężkich towarów samemu, ponieważ w cenie wliczony jest koszt przyjęcia paczki od nadawcy i oddanie jej do odbiorcy.

Poprzez kuriera dostarczymy przesyłkę do Australii w kilka dni. Na terenie Australii znajdują się liczne placówki firm kurierskich, co umożliwia bezproblemowy eksport przesyłek poza granice kraju.


Zobacz cennik przesyłek do Australii


Artykuły na blogu powiązane z Australia

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.