Paczka do Australii

Paczka do Australii na KurJerzy.pl

Przewoźnik przybędzie po towary i doręczy do Australii. W taki sposób możemy uniknąć oczekiwania w kolejkach, a to pozwala oszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą własną firmę. W zależności od rodzaju, rozmiaru, wagi nadawanego przedmiotu możemy wybrać kopertę lub paczkę. Nie musimy donosić ciężkich paczek osobiście, ponieważ w cenie wliczony jest koszt przyjęcia przesyłki od wysyłającego i dostarczenie jej do odbiorcy.

Na terenie Australii znajdują się liczne oddziały przewoźników kurierskich, co pozwala na bezproblemowy eksport przesyłek poza granice kraju. Poprzez kuriera dostarczymy przesyłkę do Australii w kilka dni.

Każda przesyłka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze masz możliwość dodatkowe ubezpieczenie. Firmy kurierskie oferują usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do większości państw na świecie. Od wielu lat z bez problemu przewozimy pakunki zagraniczne do firm i osób indywidualnych.


Zobacz cennik przesyłek do Australii


Artykuły na blogu powiązane z Australia

Grafika
Grafika
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.