Paczka do Australii

Paczka do Australii na KurJerzy.pl

Od wielu lat z powodzeniem przewozimy paczki zagraniczne do korporacji i osób indywidualnych. Każda paczka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze masz możliwość dodatkowe ubezpieczenie. Kurjerzy proponują usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do większości państw na świecie.

Nie musimy dostarczać ciężkich przesyłek osobiście, ponieważ w cenie uwzględniono koszt odbioru przesyłki od wysyłającego i oddanie jej do odbiorcy. Przewoźnik przyjedzie po paczkę i dostarczy do Australii. W taki sposób możemy uniknąć oczekiwania w kolejkach, a to pozwala oszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą działalność gospodarczą. W zależności od rodzaju, wielkości, wagi dostarczanego towaru możemy wybrać kopertę lub paczkę.

Za pośrednictwem kuriera przetransportujemy paczkę do Australii w kilka dni. Na terenie Australii znajdują się liczne oddziały przewoźników kurierskich, co umożliwia bezproblemowy eksport przesyłek poza granice kraju.


Zobacz cennik przesyłek do Australii


Artykuły na blogu powiązane z Australia

Grafika
Grafika
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.