Paczka do Australii

Paczka do Australii na KurJerzy.pl

Przewoźnik przybędzie po przesyłkę i przewiezie do Australii. Nie musimy donosić ciężkich paczek osobiście, ponieważ w cenie uwzględniono koszt odbioru paczki od wysyłającego i oddanie jej do odbiorcy. W zależności od rodzaju, wielkości, ciężaru dostarczanego towaru możemy wybrać kopertę lub paczkę. W taki sposób możemy uniknąć marnowania czasu w kolejkach, a to pozwala oszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą własne przedsiębiorstwo.

Na terenie Australii są liczne oddziały firm kurierskich, co umożliwia bezproblemowy eksport towarów poza granice kraju. Poprzez kuriera dostarczymy paczki do Australii w kilka dni.

Każda przesyłka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze masz możliwość dodatkowe ubezpieczenie. Kurjerzy oferują usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do wielu państw na całym globie. Od wielu lat z bez problemu dostarczamy paczki zagraniczne do przedsiębiorstw i osób indywidualnych.


Zobacz cennik przesyłek do Australii


Artykuły na blogu powiązane z Australia

Grafika
Grafika
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.