Co chcesz wysłać?

Wybierz rodzaj przesyłki

Parametry przesyłki

Cena od: {{ value }} zł z VAT ...

Paczka do Serbii

Paczka do Serbii

Każda paczka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze możesz dodatkowe ubezpieczenie. Firmy kurierskie proponują usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do wielu krajów na świecie. Od wielu lat z bezproblemowo przesyłamy pakunki zagraniczne do zakładów pracy i osób indywidualnych.

Nie musimy dźwigać ciężkich paczek osobiście, ponieważ w cenie uwzględniono koszt odbioru paczki od nadawcy i oddanie jej do odbiorcy. W zależności od rodzaju, wielkości, ciężaru przesyłanego przedmiotu możemy wybrać kopertę lub paczkę. Kurier przyjedzie po towary i doręczy do Serbii. W taki sposób możemy uniknąć marnowania czasu w kolejkach, a to pozwala oszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą własne przedsiębiorstwo.

Za pośrednictwem kuriera przetransportujemy paczkę do Serbii w kilka dni. Na terenie Serbii są liczne centra dystrybucyjne firm kurierskich, co umożliwia bezproblemowy eksport przesyłek poza granice kraju.


Zobacz cennik przesyłek do Serbii


Artykuły na blogu powiązane z Serbia

Paczka do Serbii

Paczka do Serbii Serbia to państwo w południowej Europie, które powstało 5 czerwca 2006 roku po rozpadzie Serbii i Czarnogóry. 2/3 jej terytorium znajduje się na Bałkanach. 82%... czytaj więcej

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.