Paczka do Serbii

Paczka do Serbii na KurJerzy.pl

Od wielu lat z pomyślnie dostarczamy przesyłki zagraniczne do korporacji i osób indywidualnych. Kurjerzy oferują usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do większości krajów na świecie. Każda paczka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze masz możliwość dodatkowe ubezpieczenie.

Na terenie Serbii są liczne oddziały przewoźników kurierskich, co zapewnia bezproblemowy eksport towarów poza granice kraju. Poprzez kuriera przetransportujemy paczkę do Serbii w kilka dni.

W zależności od rodzaju, rozmiaru, wagi dostarczanego przedmiotu możemy wybrać kopertę lub paczkę. Przewoźnik pojawi się po przesyłkę i dostarczy do Serbii. W taki sposób możemy uniknąć stania w kolejkach, a to pozwala oszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą własne przedsiębiorstwo. Nie musimy donosić ciężkich towarów osobiście, ponieważ w cenie uwzględniono koszt odbioru paczki od nadawcy i dostarczenie jej do odbiorcy.


Zobacz cennik przesyłek do Serbii


Artykuły na blogu powiązane z Serbia

Grafika

Paczka do Serbii

Paczka do Serbii Serbia to państwo w południowej Europie, które powstało 5 czerwca 2006 roku po rozpadzie Serbii i Czarnogóry. 2/3 jej terytorium znajduje się na Bałkanach. 82%... czytaj więcej

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.