Co chcesz wysłać?

Wybierz rodzaj przesyłki

Parametry przesyłki

Cena od: {{ value }} zł z VAT ...

Paczka do Kenii

Paczka do Kenii

Na terenie Kenii znajdują się liczne placówki firm kurierskich, co zapewnia bezproblemowy eksport paczek poza granice kraju. Za pośrednictwem kuriera przetransportujemy paczkę do Kenii w kilka dni.

Przewoźnik przyjedzie po przesyłkę i dostarczy do Kenii. Nie musimy dźwigać ciężkich towarów samemu, ponieważ w cenie wliczony jest koszt przyjęcia przesyłki od wysyłającego i dostarczenie jej do odbiorcy. W taki sposób możemy uniknąć stania w kolejkach, a to pozwala zaoszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą działalność gospodarczą. W zależności od rodzaju, wielkości, wagi dostarczanego przedmiotu możemy wybrać kopertę lub paczkę.

Każda przesyłka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze jesteś w stanie dodatkowe ubezpieczenie. Od wielu lat z pomyślnie dostarczamy przesyłki zagraniczne do korporacji i osób indywidualnych. Firmy kurierskie oferują usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do wielu krajów na całym globie.


Zobacz cennik przesyłek do Kenii


Artykuły na blogu powiązane z Kenia

Paczka do Kenii

Paczka do Kenii Kenia to państwo we wschodniej Afryce mające dostęp do Oceanu Indyjskiego, ze stolicą w Nairobi. Jest to typowy kraj rolniczy, w którym coraz lepiej rozwija się przemysł... czytaj więcej

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.