Co chcesz wysłać?

Wybierz rodzaj przesyłki

Parametry przesyłki

Cena od: {{ value }} zł z VAT ...

Paczka do Yapu

Paczka do Yapu

Na terenie Yapu są liczne centra dystrybucyjne firm kurierskich, co umożliwia bezproblemowy eksport paczek poza granice kraju. Za pośrednictwem kuriera dowieziemy paczki do Yapu w kilka dni.

Od wielu lat z pomyślnie dostarczamy pakunki zagraniczne do zakładów pracy i osób indywidualnych. Kurjerzy udostępniają usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do licznych krajów na świecie. Każda paczka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze masz możliwość dodatkowe ubezpieczenie.

Kurier przyjedzie po towary i przywiezie do Yapu. W taki sposób możemy uniknąć stania w kolejkach, a to pozwala zaoszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą własną firmę. Nie musimy dostarczać ciężkich paczek samemu, ponieważ w cenie uwzględniono koszt odbioru przesyłki od nadawcy i przekazanie jej do odbiorcy. W zależności od rodzaju, wielkości, wagi przesyłanego towaru możemy wybrać kopertę lub paczkę.


Zobacz cennik przesyłek do Yapu


Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.