Co chcesz wysłać?

Wybierz rodzaj przesyłki

Parametry przesyłki

Cena od: {{ value }} zł z VAT ...

Paczka do Yapu

Paczka do Yapu

Za pośrednictwem kuriera dowieziemy paczkę do Yapu w kilka dni. Na terenie Yapu mieszczą się liczne centra dystrybucyjne przewoźników kurierskich, co zapewnia bezproblemowy eksport towarów poza granice kraju.

W zależności od rodzaju, wielkości, ciężaru wysyłanego przedmiotu możemy wybrać kopertę lub paczkę. W taki sposób możemy uniknąć stania w kolejkach, a to pozwala zaoszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą własną firmę. Kurier pojawi się po przesyłkę i przywiezie do Yapu. Nie musimy donosić ciężkich przesyłek osobiście, ponieważ w cenie wliczony jest koszt przyjęcia przesyłki od nadawcy i oddanie jej do odbiorcy.

Firmy kurierskie udostępniają usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do licznych krajów na świecie. Od wielu lat z bezproblemowo przesyłamy pakunki zagraniczne do zakładów pracy i osób indywidualnych. Każda przesyłka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze kupić dodatkowe ubezpieczenie.


Zobacz cennik przesyłek do Yapu


Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.