Paczka do Yapu

Paczka do Yapu

Od wielu lat z pomyślnie przewozimy przesyłki zagraniczne do firm i osób indywidualnych. Firmy kurierskie udostępniają usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do wielu państw na świecie. Każda przesyłka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze kupić dodatkowe ubezpieczenie.

Na terenie Yapu znajdują się liczne oddziały firm kurierskich, co pozwala na bezproblemowy eksport przesyłek poza granice kraju. Za pośrednictwem kuriera dostarczymy paczki do Yapu w kilka dni.

W taki sposób możemy uniknąć oczekiwania w kolejkach, a to pozwala zaoszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą własną firmę. Nie musimy dostarczać ciężkich towarów osobiście, ponieważ w cenie wliczony jest koszt przyjęcia paczki od wysyłającego i przekazanie jej do odbiorcy. Przewoźnik pojawi się po przesyłkę i przywiezie do Yapu. W zależności od rodzaju, rozmiaru, wagi nadawanego przedmiotu możemy wybrać kopertę lub paczkę.


Zobacz cennik przesyłek do Yapu


Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.