Co chcesz wysłać?

Wybierz rodzaj przesyłki

Parametry przesyłki

Cena od: {{ value }} zł z VAT ...

Paczka do Belgii

Paczka do Belgii

Firmy kurierskie udostępniają usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do licznych państw na całym globie. Każda paczka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze kupić dodatkowe ubezpieczenie. Od wielu lat z powodzeniem dostarczamy przesyłki zagraniczne do firm i osób indywidualnych.

Na terenie Belgii mieszczą się liczne centra dystrybucyjne przewoźników kurierskich, co umożliwia bezproblemowy eksport towarów poza granice kraju. Za pośrednictwem kuriera dostarczymy paczki do Belgii w kilka dni.

Nie musimy przynosić ciężkich towarów osobiście, ponieważ w cenie uwzględniono koszt przyjęcia paczki od nadawcy i oddanie jej do odbiorcy. Przewoźnik przyjedzie po paczkę i przewiezie do Belgii. W zależności od rodzaju, rozmiaru, ciężaru wysyłanego przedmiotu możemy wybrać kopertę lub paczkę. W taki sposób możemy uniknąć marnowania czasu w kolejkach, a to pozwala zaoszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą własną firmę.


Zobacz cennik przesyłek do Belgii


Artykuły na blogu powiązane z Belgia

Paczki do Polski z Belgii Kraj należący do Unii Europejskiej, jakim jest Belgia to atrakcyjne miejsce na wyjazdy. Szczególnie Bruksela, stolica państwa, zachęca do odwiedzin i zwiedzania.... czytaj więcej

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.