Co chcesz wysłać?

Wybierz rodzaj przesyłki

Parametry przesyłki

Cena od: {{ value }} zł z VAT ...

Paczka do Belgii

Paczka do Belgii

W taki sposób możemy uniknąć oczekiwania w kolejkach, a to pozwala zaoszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą działalność gospodarczą. Nie musimy donosić ciężkich towarów samemu, ponieważ w cenie wliczony jest koszt przyjęcia przesyłki od wysyłającego i oddanie jej do odbiorcy. Kurier pojawi się po przesyłkę i przewiezie do Belgii. W zależności od rodzaju, wielkości, ciężaru dostarczanego przedmiotu możemy wybrać kopertę lub paczkę.

Za pośrednictwem kuriera dostarczymy paczkę do Belgii w kilka dni. Na terenie Belgii są liczne placówki firm kurierskich, co zapewnia bezproblemowy eksport paczek poza granice kraju.

Od wielu lat z bezproblemowo przesyłamy przesyłki zagraniczne do korporacji i osób indywidualnych. Firmy kurierskie udostępniają usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do licznych państw na całym globie. Każda paczka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze masz możliwość dodatkowe ubezpieczenie.


Zobacz cennik przesyłek do Belgii


Artykuły na blogu powiązane z Belgia

Paczki do Polski z Belgii Kraj należący do Unii Europejskiej, jakim jest Belgia to atrakcyjne miejsce na wyjazdy. Szczególnie Bruksela, stolica państwa, zachęca do odwiedzin i zwiedzania.... czytaj więcej

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.