Paczka do Belgii

Paczka do Belgii na KurJerzy.pl

Przesyłki adresowane do Belgii - choć również z krajów Beneluksu do Polski - to dziś coraz popularniejsze rozwiązanie ze względu na rosnącą liczbę imigrantów. Według szacunków zachodnich mediów, obecnie w Belgii mieszka ok. 70 tys. Polaków - głównie osób, które wyjechały tam po wstąpieniu Polski do Unii Europejskiej. To one generują szczególne zapotrzebowanie na usługi kurierskie z Polski do Belgii. Rośnie jednak również znaczenie wymiany handlowej między krajami.
Sprzyja temu szybka dostawa przesyłek do Belgii. Dziś firmy kurierskie potrzebują zwykle ok. trzech dni roboczych, aby dostarczyć paczki w dowolny rejon Belgii. Głównym celem bywa półmilionowa Antwerpia i cały Region Flamandzki - a więc mniejsze Gent, Brugge czy Leuven. Przesyłki kurierskie dostarczane są równie szybko do innych miast Belgii. Charleroi, Liege, stołeczna Bruksela, Schaerbeek czy Anderlecht lub Namur - wszędzie tam możesz zlecić usługi kurierskie.

Jak wysłać paczkę do Belgii

Procedura nadania paczki do Belgii jest bardzo prosta. Szczególnie korzystne są usługi kurierskie - relatywnie tańsze niż standardowe, pocztowe. Przesyłka do Belgii może być zlecona online, bez wychodzenia z domu. Po wejściu na stronę główną serwisu KurJerzy.pl należy wybrać opcję wysyłki paczki lub koperty. Na podstawie wagi oraz wymiarów podawanych w centymetrach system automatycznie przeliczy cenniki firm kurierskich dostarczających paczki do zachodniej Europy. Cena - ujęta już z podatkiem VAT - zostanie podana obok okna z wymiarami. Aby dodać przesyłkę i zamówić kuriera do Belgii wystarczy wcisnąć przycisk i przejść do kolejnego etapu zlecenia zamówienia. KurJerzy.pl poprosi o szczegółowe informacje i ewentualne zamówienie usług dodatkowych. Jeśli masz kod promocyjny na wysyłki w naszym serwisie - wpisz go w oknie obok. Możesz swobodnie wybrać datę zamówienia usługi kurierskiej do Belgii - również z dużym wyprzedzeniem. W ten sposób łatwo zaplanować wysyłki towarów np. w ramach e-commerce.

Przesyłki do Belgii z KurJerzy.pl

Intuicyjność obsługi i szybkość zamówienia kuriera do Belgii sprawia, że serwis KurJerzy.pl to idealne rozwiązanie zarówno dla wysyłek biznesowych jak i rodzinnych. Zastanawiasz się jaki będzie cennik usługi kurierskiej do Belgii? Serwis KurJerzy.pl działa również niczym porównywarka aktywnych ofert. Wystarczy kilka kliknięć, aby sprawdzić jaki będzie koszt wysyłki do Belgii w terminie określonym przez użytkownika.

Artykuły na blogu powiązane z Belgia

Grafika

Paczki do Polski z Belgii Kraj należący do Unii Europejskiej, jakim jest Belgia to atrakcyjne miejsce na wyjazdy. Szczególnie Bruksela, stolica państwa, zachęca do odwiedzin i zwiedzania.... czytaj więcej

Grafika
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.