Co chcesz wysłać?

Wybierz rodzaj przesyłki

Parametry przesyłki

Cena od: {{ value }} zł z VAT ...

Paczka do Andory

Paczka do Andory

Przewoźnik pojawi się po przesyłkę i dostarczy do Andory. W zależności od rodzaju, wielkości, wagi dostarczanego przedmiotu możemy wybrać kopertę lub paczkę. W taki sposób możemy uniknąć oczekiwania w kolejkach, a to pozwala oszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą działalność gospodarczą. Nie musimy donosić ciężkich paczek osobiście, ponieważ w cenie uwzględniono koszt odbioru przesyłki od nadawcy i przekazanie jej do odbiorcy.

Za pośrednictwem kuriera przetransportujemy paczki do Andory w kilka dni. Na terenie Andory są liczne oddziały firm kurierskich, co pozwala na bezproblemowy eksport paczek poza granice kraju.

Każda przesyłka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze jesteś w stanie dodatkowe ubezpieczenie. Kurjerzy udostępniają usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do licznych państw na całym globie. Od wielu lat z powodzeniem dostarczamy pakunki zagraniczne do przedsiębiorstw i osób indywidualnych.


Zobacz cennik przesyłek do Andory


Artykuły na blogu powiązane z Andora

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.