Co chcesz wysłać?

Wybierz rodzaj przesyłki

Parametry przesyłki

Cena od: {{ value }} zł z VAT ...

Paczka do Macedonii

Paczka do Macedonii

Każda przesyłka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze możesz dodatkowe ubezpieczenie. Od wielu lat z powodzeniem dostarczamy paczki zagraniczne do zakładów pracy i osób indywidualnych. Kurjerzy oferują usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do większości państw na świecie.

W taki sposób możemy uniknąć oczekiwania w kolejkach, a to pozwala oszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą własne przedsiębiorstwo. Przewoźnik przyjedzie po paczkę i dostarczy do Macedonii. W zależności od rodzaju, rozmiaru, wagi nadawanego towaru możemy wybrać kopertę lub paczkę. Nie musimy dostarczać ciężkich paczek samemu, ponieważ w cenie wliczony jest koszt przyjęcia przesyłki od nadawcy i dostarczenie jej do odbiorcy.

Poprzez kuriera przywieziemy paczkę do Macedonii w kilka dni. Na terenie Macedonii mieszczą się liczne oddziały przewoźników kurierskich, co zapewnia bezproblemowy eksport paczek poza granice kraju.


Zobacz cennik przesyłek do Macedonii


Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.