Co chcesz wysłać?

Wybierz rodzaj przesyłki

Parametry przesyłki

Cena od: {{ value }} zł z VAT ...

Paczka do Macedonii

Paczka do Macedonii

W taki sposób możemy uniknąć oczekiwania w kolejkach, a to pozwala oszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą działalność gospodarczą. Kurier przyjedzie po towary i dostarczy do Macedonii. Nie musimy donosić ciężkich towarów samemu, ponieważ w cenie uwzględniono koszt odbioru przesyłki od nadawcy i przekazanie jej do odbiorcy. W zależności od rodzaju, wielkości, ciężaru przesyłanego towaru możemy wybrać kopertę lub paczkę.

Każda przesyłka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze możesz dodatkowe ubezpieczenie. Kurjerzy oferują usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do większości krajów na całym globie. Od wielu lat z pomyślnie dostarczamy paczki zagraniczne do przedsiębiorstw i osób indywidualnych.

Za pośrednictwem kuriera przywieziemy paczkę do Macedonii w kilka dni. Na terenie Macedonii znajdują się liczne placówki przewoźników kurierskich, co zapewnia bezproblemowy eksport przesyłek poza granice kraju.


Zobacz cennik przesyłek do Macedonii


Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.