Co chcesz wysłać?

Wybierz rodzaj przesyłki

Parametry przesyłki

Cena od: {{ value }} zł z VAT ...

Paczka do St. Christopher

Paczka do St. Christopher

Od wielu lat z pomyślnie przesyłamy pakunki zagraniczne do korporacji i osób indywidualnych. Kurjerzy oferują usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do licznych krajów na świecie. Każda przesyłka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze wykupić dodatkowe ubezpieczenie.

Nie musimy przynosić ciężkich towarów samemu, ponieważ w cenie uwzględniono koszt przyjęcia paczki od wysyłającego i przekazanie jej do odbiorcy. W taki sposób możemy uniknąć oczekiwania w kolejkach, a to pozwala zaoszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą działalność gospodarczą. Przewoźnik przyjedzie po paczkę i doręczy do St. Christopher. W zależności od rodzaju, rozmiaru, wagi wysyłanego przedmiotu możemy wybrać kopertę lub paczkę.

Za pośrednictwem kuriera przywieziemy paczki do St. Christopher w kilka dni. Na terenie St. Christopher znajdują się liczne centra dystrybucyjne firm kurierskich, co pozwala na bezproblemowy eksport towarów poza granice kraju.


Zobacz cennik przesyłek do St. Christopher


Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.