Paczka do Truku

Paczka do Truku na KurJerzy.pl

Każda przesyłka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze kupić dodatkowe ubezpieczenie. Kurjerzy proponują usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do wielu państw na świecie. Od wielu lat z powodzeniem przewozimy paczki zagraniczne do korporacji i osób indywidualnych.

W taki sposób możemy uniknąć oczekiwania w kolejkach, a to pozwala zaoszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą własne przedsiębiorstwo. W zależności od rodzaju, rozmiaru, ciężaru nadawanego przedmiotu możemy wybrać kopertę lub paczkę. Przewoźnik przyjedzie po przesyłkę i przewiezie do Truku. Nie musimy przynosić ciężkich przesyłek samemu, ponieważ w cenie wliczony jest koszt przyjęcia przesyłki od wysyłającego i przekazanie jej do odbiorcy.

Za pośrednictwem kuriera przetransportujemy przesyłkę do Truku w kilka dni. Na terenie Truku są liczne placówki przewoźników kurierskich, co zapewnia bezproblemowy eksport towarów poza granice kraju.


Zobacz cennik przesyłek do Truku


Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.