Paczka do Truku

Paczka do Truku

Poprzez kuriera przywieziemy paczki do Truku w kilka dni. Na terenie Truku znajdują się liczne oddziały przewoźników kurierskich, co umożliwia bezproblemowy eksport przesyłek poza granice kraju.

Każda przesyłka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze dokupić dodatkowe ubezpieczenie. Od wielu lat z pomyślnie przewozimy paczki zagraniczne do przedsiębiorstw i osób indywidualnych. Kurjerzy udostępniają usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do większości krajów na świecie.

W zależności od rodzaju, rozmiaru, wagi dostarczanego towaru możemy wybrać kopertę lub paczkę. Kurier pojawi się po towary i doręczy do Truku. Nie musimy donosić ciężkich przesyłek samemu, ponieważ w cenie uwzględniono koszt przyjęcia przesyłki od nadawcy i oddanie jej do odbiorcy. W taki sposób możemy uniknąć oczekiwania w kolejkach, a to pozwala zaoszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą działalność gospodarczą.


Zobacz cennik przesyłek do Truku


Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.