Co chcesz wysłać?

Wybierz rodzaj przesyłki

Parametry przesyłki

Cena od: {{ value }} zł z VAT ...

Paczka do Jamajki

Paczka do Jamajki

Na terenie Jamajki znajdują się liczne placówki przewoźników kurierskich, co umożliwia bezproblemowy eksport towarów poza granice kraju. Poprzez kuriera dostarczymy paczkę do Jamajki w kilka dni.

Nie musimy nosić ciężkich towarów osobiście, ponieważ w cenie uwzględniono koszt przyjęcia paczki od wysyłającego i dostarczenie jej do odbiorcy. W zależności od rodzaju, rozmiaru, ciężaru dostarczanego towaru możemy wybrać kopertę lub paczkę. Przewoźnik pojawi się po towary i przywiezie do Jamajki. W taki sposób możemy uniknąć stania w kolejkach, a to pozwala zaoszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą własną firmę.

Kurjerzy proponują usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do licznych krajów na świecie. Od wielu lat z powodzeniem dostarczamy przesyłki zagraniczne do zakładów pracy i osób indywidualnych. Każda paczka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze możesz dodatkowe ubezpieczenie.


Zobacz cennik przesyłek do Jamajki


Artykuły na blogu powiązane z Jamajka

Paczka do Jamajki

Paczka do Jamajki Jamajka to jednocześnie wyspa i państwo na Morzu Karaibskim należące do Wielkich Antyli. Kraj ten zamieszkuje prawie 3 mln mieszkańców, najliczniejszą grupą są... czytaj więcej

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.