Co chcesz wysłać?

Wybierz rodzaj przesyłki

Parametry przesyłki

Cena od: {{ value }} zł z VAT ...

Paczka do Jamajki

Paczka do Jamajki

Każda paczka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze wykupić dodatkowe ubezpieczenie. Od wielu lat z bezproblemowo dostarczamy pakunki zagraniczne do zakładów pracy i osób indywidualnych. Firmy kurierskie oferują usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do wielu krajów na świecie.

Nie musimy przynosić ciężkich towarów osobiście, ponieważ w cenie wliczony jest koszt odbioru paczki od nadawcy i oddanie jej do odbiorcy. W zależności od rodzaju, wielkości, wagi przesyłanego towaru możemy wybrać kopertę lub paczkę. W taki sposób możemy uniknąć stania w kolejkach, a to pozwala oszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą własne przedsiębiorstwo. Przewoźnik przyjedzie po przesyłkę i przywiezie do Jamajki.

Na terenie Jamajki mieszczą się liczne centra dystrybucyjne przewoźników kurierskich, co zapewnia bezproblemowy eksport paczek poza granice kraju. Poprzez kuriera przetransportujemy paczki do Jamajki w kilka dni.


Zobacz cennik przesyłek do Jamajki


Artykuły na blogu powiązane z Jamajka

Paczka do Jamajki

Paczka do Jamajki Jamajka to jednocześnie wyspa i państwo na Morzu Karaibskim należące do Wielkich Antyli. Kraj ten zamieszkuje prawie 3 mln mieszkańców, najliczniejszą grupą są... czytaj więcej

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.