Co chcesz wysłać?

Wybierz rodzaj przesyłki

Parametry przesyłki

Cena od: {{ value }} zł z VAT ...

Paczka do Makau

Paczka do Makau

Na terenie Makau znajdują się liczne placówki firm kurierskich, co umożliwia bezproblemowy eksport towarów poza granice kraju. Poprzez kuriera przetransportujemy przesyłkę do Makau w kilka dni.

Przewoźnik pojawi się po paczkę i doręczy do Makau. Nie musimy dostarczać ciężkich paczek samemu, ponieważ w cenie wliczony jest koszt przyjęcia paczki od wysyłającego i dostarczenie jej do odbiorcy. W zależności od rodzaju, wielkości, ciężaru przesyłanego przedmiotu możemy wybrać kopertę lub paczkę. W taki sposób możemy uniknąć marnowania czasu w kolejkach, a to pozwala zaoszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą własne przedsiębiorstwo.

Kurjerzy udostępniają usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do większości krajów na całym globie. Od wielu lat z powodzeniem dostarczamy przesyłki zagraniczne do przedsiębiorstw i osób indywidualnych. Każda paczka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze dokupić dodatkowe ubezpieczenie.


Zobacz cennik przesyłek do Makau


Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.