Co chcesz wysłać?

Wybierz rodzaj przesyłki

Parametry przesyłki

Cena od: {{ value }} zł z VAT ...

Paczka do Makau

Paczka do Makau

Nie musimy dostarczać ciężkich towarów osobiście, ponieważ w cenie uwzględniono koszt przyjęcia paczki od wysyłającego i oddanie jej do odbiorcy. W taki sposób możemy uniknąć marnowania czasu w kolejkach, a to pozwala zaoszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą działalność gospodarczą. Przewoźnik pojawi się po przesyłkę i doręczy do Makau. W zależności od rodzaju, wielkości, wagi dostarczanego towaru możemy wybrać kopertę lub paczkę.

Za pośrednictwem kuriera dostarczymy paczkę do Makau w kilka dni. Na terenie Makau mieszczą się liczne centra dystrybucyjne przewoźników kurierskich, co umożliwia bezproblemowy eksport towarów poza granice kraju.

Firmy kurierskie udostępniają usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do licznych krajów na świecie. Od wielu lat z pomyślnie przesyłamy przesyłki zagraniczne do przedsiębiorstw i osób indywidualnych. Każda paczka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze dokupić dodatkowe ubezpieczenie.


Zobacz cennik przesyłek do Makau


Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.