Paczka do Tortoli

Paczka do Tortoli na KurJerzy.pl

W zależności od rodzaju, wielkości, ciężaru przesyłanego przedmiotu możemy wybrać kopertę lub paczkę. Nie musimy przynosić ciężkich przesyłek samemu, ponieważ w cenie uwzględniono koszt odbioru przesyłki od nadawcy i dostarczenie jej do odbiorcy. W taki sposób możemy uniknąć stania w kolejkach, a to pozwala oszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą działalność gospodarczą. Przewoźnik pojawi się po paczkę i przewiezie do Tortoli.

Każda paczka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze możesz dodatkowe ubezpieczenie. Od wielu lat z pomyślnie dostarczamy paczki zagraniczne do firm i osób indywidualnych. Kurjerzy proponują usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do licznych krajów na świecie.

Poprzez kuriera dostarczymy paczki do Tortoli w kilka dni. Na terenie Tortoli mieszczą się liczne placówki firm kurierskich, co pozwala na bezproblemowy eksport przesyłek poza granice kraju.


Zobacz cennik przesyłek do Tortoli


Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.