Co chcesz wysłać?

Wybierz rodzaj przesyłki

Parametry przesyłki

Cena od: {{ value }} zł z VAT ...

Paczka do Tortoli

Paczka do Tortoli

Każda przesyłka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze dokupić dodatkowe ubezpieczenie. Od wielu lat z powodzeniem dostarczamy paczki zagraniczne do korporacji i osób indywidualnych. Firmy kurierskie proponują usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do licznych krajów na świecie.

W zależności od rodzaju, rozmiaru, wagi wysyłanego towaru możemy wybrać kopertę lub paczkę. W taki sposób możemy uniknąć oczekiwania w kolejkach, a to pozwala oszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą własną firmę. Przewoźnik przybędzie po towary i przewiezie do Tortoli. Nie musimy nosić ciężkich paczek samemu, ponieważ w cenie uwzględniono koszt przyjęcia przesyłki od nadawcy i przekazanie jej do odbiorcy.

Na terenie Tortoli mieszczą się liczne centra dystrybucyjne firm kurierskich, co umożliwia bezproblemowy eksport towarów poza granice kraju. Poprzez kuriera dostarczymy paczki do Tortoli w kilka dni.


Zobacz cennik przesyłek do Tortoli


Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.