Paczka do Tortoli

Paczka do Tortoli na KurJerzy.pl

Od wielu lat z bez problemu dostarczamy paczki zagraniczne do zakładów pracy i osób indywidualnych. Każda przesyłka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze możesz dodatkowe ubezpieczenie. Kurjerzy udostępniają usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do wielu państw na świecie.

Poprzez kuriera przetransportujemy przesyłkę do Tortoli w kilka dni. Na terenie Tortoli są liczne centra dystrybucyjne firm kurierskich, co umożliwia bezproblemowy eksport paczek poza granice kraju.

W zależności od rodzaju, rozmiaru, ciężaru dostarczanego przedmiotu możemy wybrać kopertę lub paczkę. Kurier pojawi się po towary i przewiezie do Tortoli. Nie musimy dźwigać ciężkich paczek samemu, ponieważ w cenie uwzględniono koszt odbioru przesyłki od nadawcy i dostarczenie jej do odbiorcy. W taki sposób możemy uniknąć stania w kolejkach, a to pozwala oszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą własne przedsiębiorstwo.


Zobacz cennik przesyłek do Tortoli


Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.