Paczka do Tortoli

Paczka do Tortoli na KurJerzy.pl

Każda paczka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze możesz dodatkowe ubezpieczenie. Firmy kurierskie proponują usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do większości państw na świecie. Od wielu lat z powodzeniem przesyłamy pakunki zagraniczne do zakładów pracy i osób indywidualnych.

Na terenie Tortoli są liczne placówki przewoźników kurierskich, co zapewnia bezproblemowy eksport przesyłek poza granice kraju. Poprzez kuriera dowieziemy przesyłkę do Tortoli w kilka dni.

Nie musimy donosić ciężkich paczek samemu, ponieważ w cenie wliczony jest koszt odbioru przesyłki od nadawcy i oddanie jej do odbiorcy. Kurier przyjedzie po przesyłkę i przywiezie do Tortoli. W taki sposób możemy uniknąć stania w kolejkach, a to pozwala zaoszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą działalność gospodarczą. W zależności od rodzaju, rozmiaru, wagi dostarczanego przedmiotu możemy wybrać kopertę lub paczkę.


Zobacz cennik przesyłek do Tortoli


Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.