Co chcesz wysłać?

Wybierz rodzaj przesyłki

Parametry przesyłki

Cena od: {{ value }} zł z VAT ...

Paczka do Mołdawii

Paczka do Mołdawii

Każda przesyłka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze wykupić dodatkowe ubezpieczenie. Kurjerzy oferują usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do licznych państw na całym globie. Od wielu lat z bez problemu przesyłamy przesyłki zagraniczne do zakładów pracy i osób indywidualnych.

Nie musimy donosić ciężkich towarów osobiście, ponieważ w cenie uwzględniono koszt odbioru przesyłki od nadawcy i przekazanie jej do odbiorcy. Przewoźnik pojawi się po towary i dostarczy do Mołdawii. W taki sposób możemy uniknąć oczekiwania w kolejkach, a to pozwala oszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą własną firmę. W zależności od rodzaju, rozmiaru, wagi przesyłanego przedmiotu możemy wybrać kopertę lub paczkę.

Na terenie Mołdawii znajdują się liczne placówki firm kurierskich, co pozwala na bezproblemowy eksport towarów poza granice kraju. Poprzez kuriera dowieziemy paczkę do Mołdawii w kilka dni.


Zobacz cennik przesyłek do Mołdawii


Artykuły na blogu powiązane z Mołdawia

Paczka do Mołdawii

Paczka do Mołdawii Mołdawia to europejskiej państwo położone pomiędzy Ukrainą a Rumunią. To kraj w którym językami urzędowymi są mołdawski, gagauski i rosyjski. Znaczną część, bo aż 75%... czytaj więcej

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.