Paczka do Mołdawii

Przesyłki zagraniczne do Mołdawii

Sprawdź naszą ofertę na przesyłki do Mołdawii
Koperta do Mołdawii
Koperta od:
91.36 zł brutto
Paczka do Mołdawii
Paczka 1kg już od:
142.98 zł brutto

Paczka do Mołdawii na KurJerzy.pl

Każda paczka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze wykupić dodatkowe ubezpieczenie. Od wielu lat z pomyślnie przesyłamy przesyłki zagraniczne do firm i osób indywidualnych. Kurjerzy udostępniają usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do większości państw na całym globie.W zależności od rodzaju, rozmiaru, ciężaru wysyłanego przedmiotu możemy wybrać kopertę lub paczkę. Nie musimy donosić ciężkich przesyłek osobiście, ponieważ w cenie uwzględniono koszt odbioru paczki od wysyłającego i oddanie jej do odbiorcy. Kurier przyjedzie po przesyłkę i przywiezie do Mołdawii. W taki sposób możemy uniknąć oczekiwania w kolejkach, a to pozwala oszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą działalność gospodarczą.Na terenie Mołdawii znajdują się liczne placówki przewoźników kurierskich, co pozwala na bezproblemowy eksport towarów poza granice kraju. Poprzez kuriera dowieziemy przesyłkę do Mołdawii w kilka dni.

Artykuły na blogu powiązane z Mołdawia

Grafika

Paczka do Mołdawii

Paczka do Mołdawii Mołdawia to europejskiej państwo położone pomiędzy Ukrainą a Rumunią. To kraj w którym językami urzędowymi są mołdawski, gagauski i rosyjski. Znaczną część, bo aż 75% społeczeństwa stanowią Mołdawianie. Innymi nacjami zamieszkującymi te tereny są Rosjanie, Bułgarzy, Gagauzi i Rumuni. Ponad 95% społeczeństwa jest wyznania protestanckiego. Z pomocą kuriera paczka do Mołdawii zostanie … czytaj więcej

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.