Co chcesz wysłać?

Wybierz rodzaj przesyłki

Parametry przesyłki

Cena od: {{ value }} zł z VAT ...

Paczka do Mołdawii

Paczka do Mołdawii

Kurier pojawi się po towary i doręczy do Mołdawii. W taki sposób możemy uniknąć marnowania czasu w kolejkach, a to pozwala zaoszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą własne przedsiębiorstwo. W zależności od rodzaju, wielkości, wagi dostarczanego przedmiotu możemy wybrać kopertę lub paczkę. Nie musimy dźwigać ciężkich przesyłek samemu, ponieważ w cenie wliczony jest koszt odbioru paczki od wysyłającego i oddanie jej do odbiorcy.

Poprzez kuriera przywieziemy przesyłkę do Mołdawii w kilka dni. Na terenie Mołdawii znajdują się liczne centra dystrybucyjne przewoźników kurierskich, co zapewnia bezproblemowy eksport przesyłek poza granice kraju.

Kurjerzy oferują usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do licznych krajów na całym globie. Od wielu lat z powodzeniem dostarczamy paczki zagraniczne do przedsiębiorstw i osób indywidualnych. Każda paczka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze kupić dodatkowe ubezpieczenie.


Zobacz cennik przesyłek do Mołdawii


Artykuły na blogu powiązane z Mołdawia

Paczka do Mołdawii

Paczka do Mołdawii Mołdawia to europejskiej państwo położone pomiędzy Ukrainą a Rumunią. To kraj w którym językami urzędowymi są mołdawski, gagauski i rosyjski. Znaczną część, bo aż 75%... czytaj więcej

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.