Co chcesz wysłać?

Wybierz rodzaj przesyłki

Parametry przesyłki

Cena od: {{ value }} zł z VAT ...

Paczka do Palau

Paczka do Palau

Firmy kurierskie oferują usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do większości państw na świecie. Od wielu lat z powodzeniem przesyłamy przesyłki zagraniczne do firm i osób indywidualnych. Każda paczka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze możesz dodatkowe ubezpieczenie.

Za pośrednictwem kuriera przetransportujemy przesyłkę do Palau w kilka dni. Na terenie Palau są liczne placówki firm kurierskich, co zapewnia bezproblemowy eksport towarów poza granice kraju.

W zależności od rodzaju, wielkości, wagi wysyłanego przedmiotu możemy wybrać kopertę lub paczkę. Przewoźnik przyjedzie po towary i doręczy do Palau. Nie musimy nosić ciężkich paczek osobiście, ponieważ w cenie wliczony jest koszt przyjęcia przesyłki od wysyłającego i oddanie jej do odbiorcy. W taki sposób możemy uniknąć marnowania czasu w kolejkach, a to pozwala zaoszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą własną firmę.


Zobacz cennik przesyłek do Palau


Artykuły na blogu powiązane z Palau

Paczka do Palau

Paczka do Palau Palau lub Republika Palau to wyspiarskie państwo stowarzyszone ze Stanami Zjednoczonymi. Znajduje się na Oceanie Spokojnym. Na większości wysp rosną palmy kokosowe stąd... czytaj więcej

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.