Co chcesz wysłać?

Wybierz rodzaj przesyłki

Parametry przesyłki

Cena od: {{ value }} zł z VAT ...

Paczka do Namibii

Paczka do Namibii

Kurjerzy oferują usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do licznych państw na świecie. Od wielu lat z bezproblemowo przewozimy paczki zagraniczne do zakładów pracy i osób indywidualnych. Każda przesyłka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze dokupić dodatkowe ubezpieczenie.

Poprzez kuriera dowieziemy paczkę do Namibii w kilka dni. Na terenie Namibii są liczne centra dystrybucyjne firm kurierskich, co zapewnia bezproblemowy eksport towarów poza granice kraju.

W zależności od rodzaju, wielkości, ciężaru przesyłanego przedmiotu możemy wybrać kopertę lub paczkę. Przewoźnik przybędzie po przesyłkę i doręczy do Namibii. Nie musimy nosić ciężkich towarów osobiście, ponieważ w cenie wliczony jest koszt odbioru przesyłki od nadawcy i dostarczenie jej do odbiorcy. W taki sposób możemy uniknąć oczekiwania w kolejkach, a to pozwala oszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą własne przedsiębiorstwo.


Zobacz cennik przesyłek do Namibii


Artykuły na blogu powiązane z Namibia

Paczka do Namibii

Paczka do Namibii Namibia (oficjalnie Republika Namibii) to afrykańskie państwo położone nad Oceanem Atlantyckim. Dawniej używano nazwy Afryka Południowo-Zachodnia. Jest to kraj, w którym... czytaj więcej

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.