Co chcesz wysłać?

Wybierz rodzaj przesyłki

Parametry przesyłki

Cena od: {{ value }} zł z VAT ...

Paczka do Namibii

Paczka do Namibii

Poprzez kuriera dostarczymy przesyłkę do Namibii w kilka dni. Na terenie Namibii znajdują się liczne oddziały przewoźników kurierskich, co pozwala na bezproblemowy eksport przesyłek poza granice kraju.

Nie musimy nosić ciężkich towarów samemu, ponieważ w cenie wliczony jest koszt odbioru paczki od nadawcy i oddanie jej do odbiorcy. W zależności od rodzaju, wielkości, wagi nadawanego przedmiotu możemy wybrać kopertę lub paczkę. Kurier pojawi się po paczkę i przewiezie do Namibii. W taki sposób możemy uniknąć oczekiwania w kolejkach, a to pozwala zaoszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą własne przedsiębiorstwo.

Kurjerzy udostępniają usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do licznych krajów na świecie. Od wielu lat z pomyślnie dostarczamy przesyłki zagraniczne do firm i osób indywidualnych. Każda paczka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze możesz dodatkowe ubezpieczenie.


Zobacz cennik przesyłek do Namibii


Artykuły na blogu powiązane z Namibia

Paczka do Namibii

Paczka do Namibii Namibia (oficjalnie Republika Namibii) to afrykańskie państwo położone nad Oceanem Atlantyckim. Dawniej używano nazwy Afryka Południowo-Zachodnia. Jest to kraj, w którym... czytaj więcej

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.