Paczka do Indii

Przesyłki zagraniczne do Indii

Sprawdź naszą ofertę na przesyłki do Indii
Koperta do Indii
Koperta od:
106.09 zł brutto
Paczka do Indii
Paczka 1kg już od:
167.43 zł brutto

Paczka do Indii na KurJerzy.pl

Każda przesyłka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze wykupić dodatkowe ubezpieczenie. Od wielu lat z powodzeniem przewozimy paczki zagraniczne do korporacji i osób indywidualnych. Firmy kurierskie proponują usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do licznych państw na całym globie.W zależności od rodzaju, rozmiaru, wagi wysyłanego towaru możemy wybrać kopertę lub paczkę. W taki sposób możemy uniknąć oczekiwania w kolejkach, a to pozwala oszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą własne przedsiębiorstwo. Nie musimy dostarczać ciężkich przesyłek osobiście, ponieważ w cenie uwzględniono koszt przyjęcia paczki od wysyłającego i oddanie jej do odbiorcy. Kurier przybędzie po przesyłkę i przewiezie do Indii.Na terenie Indii znajdują się liczne oddziały przewoźników kurierskich, co umożliwia bezproblemowy eksport przesyłek poza granice kraju. Za pośrednictwem kuriera przetransportujemy paczkę do Indii w kilka dni.

Artykuły na blogu powiązane z Indie

Grafika

Przesyłki zagraniczne – paczka do Indii Indie to dla nas Polaków bardzo egzotyczny kraj. Kompletnie inna kultura, zwyczaje, język i religia. Jednak, wielu z nas marzy, aby właśnie ten region świata odwiedzić. Właśnie ze względu na tę odmienność. W końcu przez jakiś czas ciekawie byłoby pomieszkać w tak egzotycznym regionie świata. Wybierając się w tamte … czytaj więcej

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.