Paczka do Indii

Przesyłki zagraniczne do Indii

Sprawdź naszą ofertę na przesyłki do Indii
Koperta do Indii
Koperta od:
123.41 zł brutto
Paczka do Indii
Paczka 1kg już od:
200.17 zł brutto

Paczka do Indii na KurJerzy.pl

Za pośrednictwem kuriera przywieziemy przesyłkę do Indii w kilka dni. Na terenie Indii znajdują się liczne oddziały firm kurierskich, co pozwala na bezproblemowy eksport paczek poza granice kraju.W zależności od rodzaju, rozmiaru, wagi nadawanego towaru możemy wybrać kopertę lub paczkę. W taki sposób możemy uniknąć marnowania czasu w kolejkach, a to pozwala zaoszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą własne przedsiębiorstwo. Nie musimy dźwigać ciężkich towarów osobiście, ponieważ w cenie uwzględniono koszt przyjęcia paczki od wysyłającego i przekazanie jej do odbiorcy. Kurier przybędzie po przesyłkę i dostarczy do Indii.Każda przesyłka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze dokupić dodatkowe ubezpieczenie. Kurjerzy proponują usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do wielu państw na całym globie. Od wielu lat z bezproblemowo przewozimy przesyłki zagraniczne do zakładów pracy i osób indywidualnych.

Artykuły na blogu powiązane z Indie

Grafika

Przesyłki zagraniczne – paczka do Indii Indie to dla nas Polaków bardzo egzotyczny kraj. Kompletnie inna kultura, zwyczaje, język i religia. Jednak, wielu z nas marzy, aby właśnie ten region świata odwiedzić. Właśnie ze względu na tę odmienność. W końcu przez jakiś czas ciekawie byłoby pomieszkać w tak egzotycznym regionie świata. Wybierając się w tamte … czytaj więcej

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.