Co chcesz wysłać?

Wybierz rodzaj przesyłki

Parametry przesyłki

Cena od: {{ value }} zł z VAT ...

Paczka do Indii

Paczka do Indii

W taki sposób możemy uniknąć marnowania czasu w kolejkach, a to pozwala zaoszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą działalność gospodarczą. Nie musimy przynosić ciężkich przesyłek osobiście, ponieważ w cenie uwzględniono koszt przyjęcia paczki od nadawcy i oddanie jej do odbiorcy. W zależności od rodzaju, rozmiaru, wagi nadawanego przedmiotu możemy wybrać kopertę lub paczkę. Kurier przyjedzie po paczkę i doręczy do Indii.

Na terenie Indii są liczne centra dystrybucyjne firm kurierskich, co umożliwia bezproblemowy eksport paczek poza granice kraju. Poprzez kuriera przywieziemy paczki do Indii w kilka dni.

Każda paczka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze jesteś w stanie dodatkowe ubezpieczenie. Firmy kurierskie proponują usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do większości państw na świecie. Od wielu lat z pomyślnie przewozimy pakunki zagraniczne do przedsiębiorstw i osób indywidualnych.


Zobacz cennik przesyłek do Indii


Artykuły na blogu powiązane z Indie

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.