Co chcesz wysłać?

Wybierz rodzaj przesyłki

Parametry przesyłki

Cena od: {{ value }} zł z VAT ...

Paczka do Indii

Paczka do Indii

Firmy kurierskie proponują usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do licznych państw na całym globie. Każda przesyłka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze kupić dodatkowe ubezpieczenie. Od wielu lat z bezproblemowo przesyłamy przesyłki zagraniczne do zakładów pracy i osób indywidualnych.

Poprzez kuriera przywieziemy przesyłkę do Indii w kilka dni. Na terenie Indii są liczne oddziały firm kurierskich, co zapewnia bezproblemowy eksport towarów poza granice kraju.

W zależności od rodzaju, wielkości, wagi wysyłanego towaru możemy wybrać kopertę lub paczkę. W taki sposób możemy uniknąć oczekiwania w kolejkach, a to pozwala zaoszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą własną firmę. Nie musimy dostarczać ciężkich towarów samemu, ponieważ w cenie uwzględniono koszt odbioru przesyłki od wysyłającego i przekazanie jej do odbiorcy. Kurier przyjedzie po paczkę i dostarczy do Indii.


Zobacz cennik przesyłek do Indii


Artykuły na blogu powiązane z Indie

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.