Paczka do Indii

Przesyłki zagraniczne do Indii

Sprawdź naszą ofertę na przesyłki do Indii
Koperta do Indii
Koperta od:
104.58 zł brutto
Paczka do Indii
Paczka 1kg już od:
164.73 zł brutto

Paczka do Indii na KurJerzy.pl

Każda paczka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze wykupić dodatkowe ubezpieczenie. Kurjerzy udostępniają usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do większości państw na całym globie. Od wielu lat z pomyślnie dostarczamy pakunki zagraniczne do przedsiębiorstw i osób indywidualnych.Za pośrednictwem kuriera przetransportujemy paczkę do Indii w kilka dni. Na terenie Indii mieszczą się liczne placówki przewoźników kurierskich, co pozwala na bezproblemowy eksport towarów poza granice kraju.Nie musimy nosić ciężkich przesyłek osobiście, ponieważ w cenie wliczony jest koszt odbioru przesyłki od nadawcy i dostarczenie jej do odbiorcy. W zależności od rodzaju, wielkości, wagi nadawanego przedmiotu możemy wybrać kopertę lub paczkę. Kurier pojawi się po przesyłkę i przewiezie do Indii. W taki sposób możemy uniknąć stania w kolejkach, a to pozwala oszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą własną firmę.

Artykuły na blogu powiązane z Indie

Grafika

Przesyłki zagraniczne – paczka do Indii Indie to dla nas Polaków bardzo egzotyczny kraj. Kompletnie inna kultura, zwyczaje, język i religia. Jednak, wielu z nas marzy, aby właśnie ten region świata odwiedzić. Właśnie ze względu na tę odmienność. W końcu przez jakiś czas ciekawie byłoby pomieszkać w tak egzotycznym regionie świata. Wybierając się w tamte … czytaj więcej

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.