Paczka do Indii

Przesyłki zagraniczne do Indii

Sprawdź naszą ofertę na przesyłki do Indii
Koperta do Indii
Koperta od:
128.24 zł brutto
Paczka do Indii
Paczka 1kg już od:
168.76 zł brutto

Paczka do Indii na KurJerzy.pl

W zależności od rodzaju, rozmiaru, wagi przesyłanego przedmiotu możemy wybrać kopertę lub paczkę. Kurier pojawi się po towary i przewiezie do Indii. Nie musimy donosić ciężkich przesyłek samemu, ponieważ w cenie wliczony jest koszt odbioru przesyłki od wysyłającego i oddanie jej do odbiorcy. W taki sposób możemy uniknąć oczekiwania w kolejkach, a to pozwala oszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą własną firmę.Każda przesyłka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze kupić dodatkowe ubezpieczenie. Kurjerzy proponują usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do wielu państw na świecie. Od wielu lat z bez problemu przesyłamy przesyłki zagraniczne do zakładów pracy i osób indywidualnych.Na terenie Indii mieszczą się liczne placówki firm kurierskich, co pozwala na bezproblemowy eksport przesyłek poza granice kraju. Za pośrednictwem kuriera przetransportujemy paczki do Indii w kilka dni.

Artykuły na blogu powiązane z Indie

Grafika

Przesyłki zagraniczne – paczka do Indii Indie to dla nas Polaków bardzo egzotyczny kraj. Kompletnie inna kultura, zwyczaje, język i religia. Jednak, wielu z nas marzy, aby właśnie ten region świata odwiedzić. Właśnie ze względu na tę odmienność. W końcu przez jakiś czas ciekawie byłoby pomieszkać w tak egzotycznym regionie świata. Wybierając się w tamte … czytaj więcej

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.