Co chcesz wysłać?

Wybierz rodzaj przesyłki

Parametry przesyłki

Cena od: {{ value }} zł z VAT ...

Paczka do Roty

Paczka do Roty

Firmy kurierskie oferują usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do wielu krajów na całym globie. Od wielu lat z bezproblemowo przewozimy paczki zagraniczne do przedsiębiorstw i osób indywidualnych. Każda przesyłka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze dokupić dodatkowe ubezpieczenie.

Kurier przybędzie po towary i dostarczy do Roty. Nie musimy donosić ciężkich towarów samemu, ponieważ w cenie uwzględniono koszt przyjęcia paczki od wysyłającego i oddanie jej do odbiorcy. W zależności od rodzaju, wielkości, ciężaru wysyłanego towaru możemy wybrać kopertę lub paczkę. W taki sposób możemy uniknąć marnowania czasu w kolejkach, a to pozwala zaoszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą własne przedsiębiorstwo.

Poprzez kuriera dowieziemy przesyłkę do Roty w kilka dni. Na terenie Roty mieszczą się liczne centra dystrybucyjne firm kurierskich, co pozwala na bezproblemowy eksport przesyłek poza granice kraju.


Zobacz cennik przesyłek do Roty


Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.