Co chcesz wysłać?

Wybierz rodzaj przesyłki

Parametry przesyłki

Cena od: {{ value }} zł z VAT ...

Paczka do Roty

Paczka do Roty

Poprzez kuriera przywieziemy paczki do Roty w kilka dni. Na terenie Roty są liczne placówki przewoźników kurierskich, co umożliwia bezproblemowy eksport przesyłek poza granice kraju.

Przewoźnik przyjedzie po przesyłkę i dostarczy do Roty. W taki sposób możemy uniknąć oczekiwania w kolejkach, a to pozwala zaoszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą własną firmę. Nie musimy dźwigać ciężkich przesyłek osobiście, ponieważ w cenie wliczony jest koszt odbioru paczki od wysyłającego i dostarczenie jej do odbiorcy. W zależności od rodzaju, wielkości, wagi nadawanego towaru możemy wybrać kopertę lub paczkę.

Firmy kurierskie udostępniają usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do większości państw na całym globie. Każda paczka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze masz możliwość dodatkowe ubezpieczenie. Od wielu lat z pomyślnie przewozimy pakunki zagraniczne do zakładów pracy i osób indywidualnych.


Zobacz cennik przesyłek do Roty


Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.