Co chcesz wysłać?

Wybierz rodzaj przesyłki

Parametry przesyłki

Cena od: {{ value }} zł z VAT ...

Paczka do Montserratu

Paczka do Montserratu

Poprzez kuriera przywieziemy paczki do Montserratu w kilka dni. Na terenie Montserratu są liczne centra dystrybucyjne firm kurierskich, co umożliwia bezproblemowy eksport towarów poza granice kraju.

W zależności od rodzaju, rozmiaru, ciężaru dostarczanego przedmiotu możemy wybrać kopertę lub paczkę. Przewoźnik pojawi się po paczkę i doręczy do Montserratu. Nie musimy przynosić ciężkich paczek samemu, ponieważ w cenie wliczony jest koszt odbioru paczki od nadawcy i oddanie jej do odbiorcy. W taki sposób możemy uniknąć marnowania czasu w kolejkach, a to pozwala oszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą działalność gospodarczą.

Każda przesyłka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze wykupić dodatkowe ubezpieczenie. Firmy kurierskie oferują usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do wielu państw na całym globie. Od wielu lat z powodzeniem dostarczamy paczki zagraniczne do zakładów pracy i osób indywidualnych.


Zobacz cennik przesyłek do Montserratu


Artykuły na blogu powiązane z Montserrat

Paczka do Montserratu Montserrat to klasztor benedyktyński położony w Katalonii w Hiszpanii. Jest najważniejszym ośrodkiem religijnym w tym regionie, drugi co do ważności w tym kraju cel... czytaj więcej

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.