Co chcesz wysłać?

Wybierz rodzaj przesyłki

Parametry przesyłki

Cena od: {{ value }} zł z VAT ...

Paczka do Malty

Paczka do Malty

Na terenie Malty są liczne centra dystrybucyjne firm kurierskich, co pozwala na bezproblemowy eksport paczek poza granice kraju. Za pośrednictwem kuriera dowieziemy paczkę do Malty w kilka dni.

Każda przesyłka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze jesteś w stanie dodatkowe ubezpieczenie. Firmy kurierskie oferują usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do większości państw na świecie. Od wielu lat z bezproblemowo przesyłamy przesyłki zagraniczne do korporacji i osób indywidualnych.

Przewoźnik przyjedzie po paczkę i doręczy do Malty. W zależności od rodzaju, rozmiaru, wagi przesyłanego towaru możemy wybrać kopertę lub paczkę. W taki sposób możemy uniknąć oczekiwania w kolejkach, a to pozwala oszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą działalność gospodarczą. Nie musimy dźwigać ciężkich paczek samemu, ponieważ w cenie uwzględniono koszt przyjęcia paczki od wysyłającego i oddanie jej do odbiorcy.


Zobacz cennik przesyłek do Malty


Artykuły na blogu powiązane z Malta

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.