Paczka do Malty

Przesyłki zagraniczne do Malty

Sprawdź naszą ofertę na przesyłki do Malty
Koperta do Malty
Koperta od:
115.68 zł brutto
Paczka do Malty
Paczka 1kg już od:
159.75 zł brutto

Paczka do Malty na KurJerzy.pl

Nie musimy dostarczać ciężkich paczek samemu, ponieważ w cenie uwzględniono koszt przyjęcia paczki od wysyłającego i przekazanie jej do odbiorcy. Przewoźnik pojawi się po przesyłkę i przywiezie do Malty. W taki sposób możemy uniknąć oczekiwania w kolejkach, a to pozwala oszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą własne przedsiębiorstwo. W zależności od rodzaju, wielkości, wagi wysyłanego towaru możemy wybrać kopertę lub paczkę.Poprzez kuriera przywieziemy paczkę do Malty w kilka dni. Na terenie Malty mieszczą się liczne oddziały firm kurierskich, co umożliwia bezproblemowy eksport paczek poza granice kraju.Każda paczka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze wykupić dodatkowe ubezpieczenie. Od wielu lat z pomyślnie przesyłamy przesyłki zagraniczne do korporacji i osób indywidualnych. Firmy kurierskie oferują usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do wielu państw na świecie.

Artykuły na blogu powiązane z Malta

Grafika

Przesyłki zagraniczne – paczka na Maltę Jednym z piękniejszych państw, oddalonych o zaledwie 80 km od Włoch jest Malta. Jest to bardzo częsty kierunek wycieczek wakacyjnych. Turystów przyciąga przede wszystkim malowniczy krajobraz tej wyspy oraz niepowtarzalny klimat, jaki tam panuje. Choć wyspa jest niewielka, może pochwalić się długą historią sięgającą ponad 7000 lat. Obecnie jest … czytaj więcej

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.