Co chcesz wysłać?

Wybierz rodzaj przesyłki

Parametry przesyłki

Cena od: {{ value }} zł z VAT ...

Paczka do Malty

Paczka do Malty

Poprzez kuriera dowieziemy paczkę do Malty w kilka dni. Na terenie Malty są liczne oddziały przewoźników kurierskich, co umożliwia bezproblemowy eksport przesyłek poza granice kraju.

Nie musimy nosić ciężkich przesyłek samemu, ponieważ w cenie uwzględniono koszt przyjęcia paczki od wysyłającego i przekazanie jej do odbiorcy. W taki sposób możemy uniknąć marnowania czasu w kolejkach, a to pozwala zaoszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą własną firmę. W zależności od rodzaju, rozmiaru, ciężaru dostarczanego towaru możemy wybrać kopertę lub paczkę. Kurier przybędzie po paczkę i przewiezie do Malty.

Każda przesyłka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze możesz dodatkowe ubezpieczenie. Od wielu lat z powodzeniem dostarczamy paczki zagraniczne do zakładów pracy i osób indywidualnych. Kurjerzy oferują usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do licznych krajów na świecie.


Zobacz cennik przesyłek do Malty


Artykuły na blogu powiązane z Malta

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.