Paczka do Malty

Paczka do Malty na KurJerzy.pl

Od wielu lat z bez problemu przewozimy paczki zagraniczne do zakładów pracy i osób indywidualnych. Firmy kurierskie udostępniają usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do licznych państw na całym globie. Każda paczka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze masz możliwość dodatkowe ubezpieczenie.

Nie musimy przynosić ciężkich towarów samemu, ponieważ w cenie uwzględniono koszt odbioru paczki od wysyłającego i przekazanie jej do odbiorcy. Przewoźnik przyjedzie po towary i doręczy do Malty. W taki sposób możemy uniknąć oczekiwania w kolejkach, a to pozwala zaoszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą własną firmę. W zależności od rodzaju, wielkości, ciężaru dostarczanego towaru możemy wybrać kopertę lub paczkę.

Poprzez kuriera przetransportujemy paczkę do Malty w kilka dni. Na terenie Malty znajdują się liczne placówki firm kurierskich, co umożliwia bezproblemowy eksport paczek poza granice kraju.


Zobacz cennik przesyłek do Malty


Artykuły na blogu powiązane z Malta

Grafika

Przesyłki zagraniczne – paczka na Maltę Jednym z piękniejszych państw, oddalonych o zaledwie 80 km od Włoch jest Malta. Jest to bardzo częsty kierunek wycieczek wakacyjnych. Turystów przyciąga przede wszystkim malowniczy krajobraz tej wyspy oraz niepowtarzalny klimat, jaki tam panuje. Choć wyspa jest niewielka, może pochwalić się długą historią sięgającą ponad 7000 lat. Obecnie jest … czytaj więcej

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.