Co chcesz wysłać?

Wybierz rodzaj przesyłki

Parametry przesyłki

Cena od: {{ value }} zł z VAT ...

Paczka do Portugalii

Paczka do Portugalii

Każda paczka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze możesz dodatkowe ubezpieczenie. Firmy kurierskie udostępniają usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do wielu państw na całym globie. Od wielu lat z powodzeniem przesyłamy pakunki zagraniczne do korporacji i osób indywidualnych.

Nie musimy dostarczać ciężkich paczek osobiście, ponieważ w cenie uwzględniono koszt przyjęcia paczki od wysyłającego i oddanie jej do odbiorcy. W taki sposób możemy uniknąć marnowania czasu w kolejkach, a to pozwala oszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą własne przedsiębiorstwo. Kurier pojawi się po towary i doręczy do Portugalii. W zależności od rodzaju, rozmiaru, wagi wysyłanego przedmiotu możemy wybrać kopertę lub paczkę.

Na terenie Portugalii są liczne placówki firm kurierskich, co umożliwia bezproblemowy eksport towarów poza granice kraju. Za pośrednictwem kuriera dowieziemy paczkę do Portugalii w kilka dni.


Zobacz cennik przesyłek do Portugalii


Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.