Co chcesz wysłać?

Wybierz rodzaj przesyłki

Parametry przesyłki

Cena od: {{ value }} zł z VAT ...

Paczka do Norwegii

Paczka do Norwegii

Od wielu lat z bezproblemowo dostarczamy pakunki zagraniczne do firm i osób indywidualnych. Każda paczka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze możesz dodatkowe ubezpieczenie. Kurjerzy oferują usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do wielu państw na całym globie.

Na terenie Norwegii znajdują się liczne placówki przewoźników kurierskich, co pozwala na bezproblemowy eksport przesyłek poza granice kraju. Poprzez kuriera dostarczymy przesyłkę do Norwegii w kilka dni.

Kurier pojawi się po paczkę i przewiezie do Norwegii. W taki sposób możemy uniknąć marnowania czasu w kolejkach, a to pozwala zaoszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą własne przedsiębiorstwo. W zależności od rodzaju, wielkości, wagi przesyłanego towaru możemy wybrać kopertę lub paczkę. Nie musimy przynosić ciężkich przesyłek samemu, ponieważ w cenie uwzględniono koszt przyjęcia przesyłki od nadawcy i dostarczenie jej do odbiorcy.


Zobacz cennik przesyłek do Norwegii


Artykuły na blogu powiązane z Norwegia

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.