Co chcesz wysłać?

Wybierz rodzaj przesyłki

Parametry przesyłki

Cena od: {{ value }} zł z VAT ...

Paczka do Norwegii

Paczka do Norwegii

Poprzez kuriera dostarczymy przesyłkę do Norwegii w kilka dni. Na terenie Norwegii są liczne centra dystrybucyjne firm kurierskich, co zapewnia bezproblemowy eksport przesyłek poza granice kraju.

Od wielu lat z pomyślnie dostarczamy pakunki zagraniczne do przedsiębiorstw i osób indywidualnych. Każda przesyłka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze kupić dodatkowe ubezpieczenie. Firmy kurierskie udostępniają usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do wielu krajów na całym globie.

Nie musimy przynosić ciężkich towarów samemu, ponieważ w cenie wliczony jest koszt odbioru paczki od nadawcy i oddanie jej do odbiorcy. Kurier przybędzie po towary i przewiezie do Norwegii. W taki sposób możemy uniknąć stania w kolejkach, a to pozwala zaoszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą własne przedsiębiorstwo. W zależności od rodzaju, rozmiaru, ciężaru nadawanego towaru możemy wybrać kopertę lub paczkę.


Zobacz cennik przesyłek do Norwegii


Artykuły na blogu powiązane z Norwegia

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.