Co chcesz wysłać?

Wybierz rodzaj przesyłki

Parametry przesyłki

Cena od: {{ value }} zł z VAT ...

Paczka do Grecji

Paczka do Grecji

Każda paczka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze jesteś w stanie dodatkowe ubezpieczenie. Od wielu lat z powodzeniem przesyłamy przesyłki zagraniczne do zakładów pracy i osób indywidualnych. Firmy kurierskie proponują usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do wielu krajów na świecie.

Poprzez kuriera przetransportujemy paczkę do Grecji w kilka dni. Na terenie Grecji mieszczą się liczne placówki przewoźników kurierskich, co zapewnia bezproblemowy eksport przesyłek poza granice kraju.

Nie musimy dostarczać ciężkich towarów osobiście, ponieważ w cenie uwzględniono koszt odbioru przesyłki od wysyłającego i dostarczenie jej do odbiorcy. W taki sposób możemy uniknąć stania w kolejkach, a to pozwala zaoszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą własne przedsiębiorstwo. Przewoźnik przybędzie po przesyłkę i dostarczy do Grecji. W zależności od rodzaju, rozmiaru, wagi nadawanego przedmiotu możemy wybrać kopertę lub paczkę.


Zobacz cennik przesyłek do Grecji


Artykuły na blogu powiązane z Grecja

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.