Co chcesz wysłać?

Wybierz rodzaj przesyłki

Parametry przesyłki

Cena od: {{ value }} zł z VAT ...

Paczka do Kosrae

Paczka do Kosrae

Przewoźnik pojawi się po przesyłkę i przywiezie do Kosrae. W zależności od rodzaju, rozmiaru, ciężaru wysyłanego przedmiotu możemy wybrać kopertę lub paczkę. W taki sposób możemy uniknąć oczekiwania w kolejkach, a to pozwala zaoszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą działalność gospodarczą. Nie musimy przynosić ciężkich towarów osobiście, ponieważ w cenie wliczony jest koszt odbioru przesyłki od nadawcy i dostarczenie jej do odbiorcy.

Za pośrednictwem kuriera dostarczymy paczki do Kosrae w kilka dni. Na terenie Kosrae mieszczą się liczne oddziały firm kurierskich, co zapewnia bezproblemowy eksport towarów poza granice kraju.

Firmy kurierskie oferują usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do wielu państw na całym globie. Od wielu lat z powodzeniem przewozimy przesyłki zagraniczne do firm i osób indywidualnych. Każda przesyłka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze dokupić dodatkowe ubezpieczenie.


Zobacz cennik przesyłek do Kosrae


Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.