Paczka do Kosrae

Paczka do Kosrae na KurJerzy.pl

Nie musimy przynosić ciężkich paczek samemu, ponieważ w cenie wliczony jest koszt odbioru przesyłki od nadawcy i oddanie jej do odbiorcy. W taki sposób możemy uniknąć oczekiwania w kolejkach, a to pozwala oszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą działalność gospodarczą. Przewoźnik pojawi się po paczkę i przywiezie do Kosrae. W zależności od rodzaju, rozmiaru, ciężaru nadawanego towaru możemy wybrać kopertę lub paczkę.

Na terenie Kosrae znajdują się liczne oddziały przewoźników kurierskich, co zapewnia bezproblemowy eksport paczek poza granice kraju. Poprzez kuriera przetransportujemy przesyłkę do Kosrae w kilka dni.

Od wielu lat z powodzeniem przesyłamy paczki zagraniczne do firm i osób indywidualnych. Każda paczka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze wykupić dodatkowe ubezpieczenie. Kurjerzy udostępniają usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do licznych krajów na świecie.


Zobacz cennik przesyłek do Kosrae


Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.