Paczka do Kosrae

Paczka do Kosrae na KurJerzy.pl

Kurjerzy udostępniają usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do wielu krajów na całym globie. Każda paczka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze dokupić dodatkowe ubezpieczenie. Od wielu lat z powodzeniem przewozimy paczki zagraniczne do przedsiębiorstw i osób indywidualnych.

W zależności od rodzaju, wielkości, wagi dostarczanego towaru możemy wybrać kopertę lub paczkę. Przewoźnik pojawi się po towary i przywiezie do Kosrae. Nie musimy dźwigać ciężkich przesyłek osobiście, ponieważ w cenie wliczony jest koszt odbioru przesyłki od nadawcy i oddanie jej do odbiorcy. W taki sposób możemy uniknąć stania w kolejkach, a to pozwala zaoszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą własną firmę.

Za pośrednictwem kuriera przywieziemy przesyłkę do Kosrae w kilka dni. Na terenie Kosrae znajdują się liczne oddziały przewoźników kurierskich, co zapewnia bezproblemowy eksport towarów poza granice kraju.


Zobacz cennik przesyłek do Kosrae


Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.