Co chcesz wysłać?

Wybierz rodzaj przesyłki

Parametry przesyłki

Cena od: {{ value }} zł z VAT ...

Paczka do Guernsey

Paczka do Guernsey

Każda paczka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze dokupić dodatkowe ubezpieczenie. Firmy kurierskie udostępniają usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do większości krajów na świecie. Od wielu lat z pomyślnie przesyłamy przesyłki zagraniczne do przedsiębiorstw i osób indywidualnych.

W taki sposób możemy uniknąć stania w kolejkach, a to pozwala zaoszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą własne przedsiębiorstwo. Nie musimy nosić ciężkich towarów samemu, ponieważ w cenie uwzględniono koszt odbioru paczki od nadawcy i oddanie jej do odbiorcy. W zależności od rodzaju, rozmiaru, ciężaru dostarczanego towaru możemy wybrać kopertę lub paczkę. Przewoźnik pojawi się po przesyłkę i doręczy do Guernsey.

Na terenie Guernsey znajdują się liczne centra dystrybucyjne przewoźników kurierskich, co umożliwia bezproblemowy eksport paczek poza granice kraju. Za pośrednictwem kuriera dostarczymy paczkę do Guernsey w kilka dni.


Zobacz cennik przesyłek do Guernsey


Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.