Paczka do Guernsey

Paczka do Guernsey na KurJerzy.pl

Poprzez kuriera dowieziemy przesyłkę do Guernsey w kilka dni. Na terenie Guernsey są liczne oddziały przewoźników kurierskich, co zapewnia bezproblemowy eksport paczek poza granice kraju.

Każda przesyłka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze dokupić dodatkowe ubezpieczenie. Od wielu lat z bez problemu przesyłamy paczki zagraniczne do korporacji i osób indywidualnych. Kurjerzy udostępniają usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do większości państw na świecie.

W taki sposób możemy uniknąć stania w kolejkach, a to pozwala oszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą własną firmę. Przewoźnik przyjedzie po przesyłkę i przewiezie do Guernsey. Nie musimy donosić ciężkich przesyłek osobiście, ponieważ w cenie wliczony jest koszt przyjęcia przesyłki od wysyłającego i oddanie jej do odbiorcy. W zależności od rodzaju, rozmiaru, wagi wysyłanego towaru możemy wybrać kopertę lub paczkę.


Zobacz cennik przesyłek do Guernsey


Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.