Paczka do Guernsey

Paczka do Guernsey na KurJerzy.pl

Nie musimy donosić ciężkich paczek samemu, ponieważ w cenie uwzględniono koszt przyjęcia paczki od nadawcy i oddanie jej do odbiorcy. Przewoźnik przyjedzie po towary i doręczy do Guernsey. W taki sposób możemy uniknąć stania w kolejkach, a to pozwala oszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą działalność gospodarczą. W zależności od rodzaju, wielkości, ciężaru przesyłanego przedmiotu możemy wybrać kopertę lub paczkę.

Za pośrednictwem kuriera dostarczymy paczkę do Guernsey w kilka dni. Na terenie Guernsey mieszczą się liczne oddziały firm kurierskich, co pozwala na bezproblemowy eksport paczek poza granice kraju.

Każda przesyłka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze możesz dodatkowe ubezpieczenie. Firmy kurierskie udostępniają usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do wielu krajów na świecie. Od wielu lat z bezproblemowo przesyłamy przesyłki zagraniczne do korporacji i osób indywidualnych.


Zobacz cennik przesyłek do Guernsey


Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.