Co chcesz wysłać?

Wybierz rodzaj przesyłki

Parametry przesyłki

Cena od: {{ value }} zł z VAT ...

Paczka do Guernsey

Paczka do Guernsey

W taki sposób możemy uniknąć marnowania czasu w kolejkach, a to pozwala oszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą własną firmę. Nie musimy donosić ciężkich towarów osobiście, ponieważ w cenie wliczony jest koszt przyjęcia paczki od wysyłającego i przekazanie jej do odbiorcy. Przewoźnik pojawi się po przesyłkę i doręczy do Guernsey. W zależności od rodzaju, wielkości, wagi dostarczanego towaru możemy wybrać kopertę lub paczkę.

Od wielu lat z powodzeniem przewozimy paczki zagraniczne do zakładów pracy i osób indywidualnych. Firmy kurierskie udostępniają usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do wielu państw na całym globie. Każda przesyłka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze masz możliwość dodatkowe ubezpieczenie.

Na terenie Guernsey mieszczą się liczne centra dystrybucyjne przewoźników kurierskich, co pozwala na bezproblemowy eksport przesyłek poza granice kraju. Poprzez kuriera przetransportujemy paczkę do Guernsey w kilka dni.


Zobacz cennik przesyłek do Guernsey


Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.