Co chcesz wysłać?

Wybierz rodzaj przesyłki

Parametry przesyłki

Cena od: {{ value }} zł z VAT ...

Paczka do Północnych Marian

Paczka do Północnych Marian

Od wielu lat z bezproblemowo przewozimy przesyłki zagraniczne do korporacji i osób indywidualnych. Kurjerzy proponują usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do wielu krajów na świecie. Każda przesyłka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze możesz dodatkowe ubezpieczenie.

Na terenie Północnych Marian znajdują się liczne placówki firm kurierskich, co umożliwia bezproblemowy eksport przesyłek poza granice kraju. Poprzez kuriera dowieziemy przesyłkę do Północnych Marian w kilka dni.

Kurier przybędzie po towary i doręczy do Północnych Marian. W zależności od rodzaju, rozmiaru, wagi dostarczanego towaru możemy wybrać kopertę lub paczkę. Nie musimy donosić ciężkich towarów osobiście, ponieważ w cenie uwzględniono koszt odbioru paczki od nadawcy i oddanie jej do odbiorcy. W taki sposób możemy uniknąć oczekiwania w kolejkach, a to pozwala zaoszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą własne przedsiębiorstwo.


Zobacz cennik przesyłek do Północnych Marian


Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.