Co chcesz wysłać?

Wybierz rodzaj przesyłki

Parametry przesyłki

Cena od: {{ value }} zł z VAT ...

Paczka do Północnych Marian

Paczka do Północnych Marian

W taki sposób możemy uniknąć oczekiwania w kolejkach, a to pozwala zaoszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą działalność gospodarczą. W zależności od rodzaju, wielkości, ciężaru przesyłanego towaru możemy wybrać kopertę lub paczkę. Przewoźnik przyjedzie po towary i przywiezie do Północnych Marian. Nie musimy dźwigać ciężkich towarów osobiście, ponieważ w cenie wliczony jest koszt odbioru przesyłki od nadawcy i oddanie jej do odbiorcy.

Każda paczka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze dokupić dodatkowe ubezpieczenie. Kurjerzy udostępniają usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do wielu krajów na całym globie. Od wielu lat z bez problemu dostarczamy pakunki zagraniczne do korporacji i osób indywidualnych.

Na terenie Północnych Marian mieszczą się liczne centra dystrybucyjne przewoźników kurierskich, co umożliwia bezproblemowy eksport towarów poza granice kraju. Poprzez kuriera dowieziemy paczki do Północnych Marian w kilka dni.


Zobacz cennik przesyłek do Północnych Marian


Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.