Co chcesz wysłać?

Wybierz rodzaj przesyłki

Parametry przesyłki

Cena od: {{ value }} zł z VAT ...

Paczka do Armenii

Paczka do Armenii

Nie musimy donosić ciężkich towarów osobiście, ponieważ w cenie wliczony jest koszt przyjęcia przesyłki od wysyłającego i przekazanie jej do odbiorcy. Przewoźnik pojawi się po przesyłkę i doręczy do Armenii. W taki sposób możemy uniknąć oczekiwania w kolejkach, a to pozwala zaoszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą działalność gospodarczą. W zależności od rodzaju, rozmiaru, wagi wysyłanego towaru możemy wybrać kopertę lub paczkę.

Na terenie Armenii są liczne centra dystrybucyjne firm kurierskich, co zapewnia bezproblemowy eksport paczek poza granice kraju. Poprzez kuriera dowieziemy paczkę do Armenii w kilka dni.

Od wielu lat z pomyślnie przewozimy paczki zagraniczne do zakładów pracy i osób indywidualnych. Każda przesyłka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze dokupić dodatkowe ubezpieczenie. Kurjerzy udostępniają usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do wielu krajów na świecie.


Zobacz cennik przesyłek do Armenii


Artykuły na blogu powiązane z Armenia

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.