Co chcesz wysłać?

Wybierz rodzaj przesyłki

Parametry przesyłki

Cena od: {{ value }} zł z VAT ...

Paczka do Kolumbii

Paczka do Kolumbii

Od wielu lat z pomyślnie przesyłamy przesyłki zagraniczne do firm i osób indywidualnych. Firmy kurierskie proponują usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do większości krajów na całym globie. Każda przesyłka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze możesz dodatkowe ubezpieczenie.

Na terenie Kolumbii znajdują się liczne oddziały przewoźników kurierskich, co umożliwia bezproblemowy eksport towarów poza granice kraju. Za pośrednictwem kuriera przetransportujemy paczkę do Kolumbii w kilka dni.

W taki sposób możemy uniknąć stania w kolejkach, a to pozwala zaoszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą własne przedsiębiorstwo. Przewoźnik przyjedzie po paczkę i przywiezie do Kolumbii. W zależności od rodzaju, wielkości, wagi nadawanego przedmiotu możemy wybrać kopertę lub paczkę. Nie musimy dźwigać ciężkich przesyłek samemu, ponieważ w cenie uwzględniono koszt przyjęcia przesyłki od wysyłającego i oddanie jej do odbiorcy.


Zobacz cennik przesyłek do Kolumbii


Artykuły na blogu powiązane z Kolumbia

Paczka do Kolumbii

Paczka do Kolumbii Kolumbia (Republika Kolumbii) to państwo w Ameryce Południowej znajdujące się nad Morzem Karaibskim i Oceanem Spokojnym. Występuje tu duża różnorodność mieszkańców ze... czytaj więcej

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.