Co chcesz wysłać?

Wybierz rodzaj przesyłki

Parametry przesyłki

Cena od: {{ value }} zł z VAT ...

Paczka do Chorwacji

Paczka do Chorwacji

W taki sposób możemy uniknąć stania w kolejkach, a to pozwala zaoszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą własną firmę. Nie musimy dostarczać ciężkich przesyłek osobiście, ponieważ w cenie wliczony jest koszt przyjęcia paczki od nadawcy i oddanie jej do odbiorcy. Kurier przybędzie po przesyłkę i przewiezie do Chorwacji. W zależności od rodzaju, wielkości, wagi dostarczanego towaru możemy wybrać kopertę lub paczkę.

Każda paczka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze wykupić dodatkowe ubezpieczenie. Kurjerzy udostępniają usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do wielu państw na świecie. Od wielu lat z bez problemu przewozimy przesyłki zagraniczne do przedsiębiorstw i osób indywidualnych.

Za pośrednictwem kuriera dostarczymy paczki do Chorwacji w kilka dni. Na terenie Chorwacji mieszczą się liczne centra dystrybucyjne przewoźników kurierskich, co pozwala na bezproblemowy eksport paczek poza granice kraju.


Zobacz cennik przesyłek do Chorwacji


Artykuły na blogu powiązane z Chorwacja

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.