Co chcesz wysłać?

Wybierz rodzaj przesyłki

Parametry przesyłki

Cena od: {{ value }} zł z VAT ...

Paczka do Iraku

Paczka do Iraku

Nie musimy dźwigać ciężkich towarów osobiście, ponieważ w cenie uwzględniono koszt przyjęcia paczki od nadawcy i oddanie jej do odbiorcy. Przewoźnik przyjedzie po towary i przewiezie do Iraku. W taki sposób możemy uniknąć oczekiwania w kolejkach, a to pozwala oszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą działalność gospodarczą. W zależności od rodzaju, wielkości, wagi przesyłanego towaru możemy wybrać kopertę lub paczkę.

Poprzez kuriera dowieziemy przesyłkę do Iraku w kilka dni. Na terenie Iraku znajdują się liczne centra dystrybucyjne firm kurierskich, co pozwala na bezproblemowy eksport paczek poza granice kraju.

Od wielu lat z bez problemu przewozimy paczki zagraniczne do korporacji i osób indywidualnych. Każda przesyłka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze masz możliwość dodatkowe ubezpieczenie. Kurjerzy udostępniają usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do licznych krajów na świecie.


Zobacz cennik przesyłek do Iraku


Artykuły na blogu powiązane z Irak

Paczka do Iraku

Paczka do Iraku Irak to arabskie państwo na Bliskim Wschodzie i znajduje się nad Zatoką Perską. Teren jest w większości zamieszkiwany przez Arabów. 20% społeczeństwa stanowią Kurdowie.... czytaj więcej

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.