Co chcesz wysłać?

Wybierz rodzaj przesyłki

Parametry przesyłki

Cena od: {{ value }} zł z VAT ...

Paczka do Iraku

Paczka do Iraku

Nie musimy dostarczać ciężkich przesyłek osobiście, ponieważ w cenie uwzględniono koszt odbioru przesyłki od nadawcy i dostarczenie jej do odbiorcy. W taki sposób możemy uniknąć oczekiwania w kolejkach, a to pozwala zaoszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą własne przedsiębiorstwo. Kurier pojawi się po towary i dostarczy do Iraku. W zależności od rodzaju, rozmiaru, ciężaru dostarczanego przedmiotu możemy wybrać kopertę lub paczkę.

Poprzez kuriera dostarczymy paczki do Iraku w kilka dni. Na terenie Iraku są liczne centra dystrybucyjne przewoźników kurierskich, co pozwala na bezproblemowy eksport towarów poza granice kraju.

Od wielu lat z bezproblemowo przewozimy przesyłki zagraniczne do przedsiębiorstw i osób indywidualnych. Firmy kurierskie oferują usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do większości państw na całym globie. Każda przesyłka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze możesz dodatkowe ubezpieczenie.


Zobacz cennik przesyłek do Iraku


Artykuły na blogu powiązane z Irak

Paczka do Iraku

Paczka do Iraku Irak to arabskie państwo na Bliskim Wschodzie i znajduje się nad Zatoką Perską. Teren jest w większości zamieszkiwany przez Arabów. 20% społeczeństwa stanowią Kurdowie.... czytaj więcej

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.