Co chcesz wysłać?

Wybierz rodzaj przesyłki

Parametry przesyłki

Cena od: {{ value }} zł z VAT ...

Paczka do Korei

Paczka do Korei

Od wielu lat z powodzeniem przesyłamy pakunki zagraniczne do przedsiębiorstw i osób indywidualnych. Każda paczka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze jesteś w stanie dodatkowe ubezpieczenie. Firmy kurierskie udostępniają usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do wielu krajów na całym globie.

Na terenie Korei znajdują się liczne placówki przewoźników kurierskich, co pozwala na bezproblemowy eksport paczek poza granice kraju. Za pośrednictwem kuriera przywieziemy przesyłkę do Korei w kilka dni.

W zależności od rodzaju, wielkości, ciężaru nadawanego towaru możemy wybrać kopertę lub paczkę. Nie musimy nosić ciężkich paczek samemu, ponieważ w cenie wliczony jest koszt odbioru paczki od wysyłającego i przekazanie jej do odbiorcy. Przewoźnik przyjedzie po przesyłkę i przywiezie do Korei. W taki sposób możemy uniknąć oczekiwania w kolejkach, a to pozwala zaoszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą działalność gospodarczą.


Zobacz cennik przesyłek do Korei


Artykuły na blogu powiązane z Korea Południowa

Paczka do Korei Południowej Korea to nieistniejące już państwo, które jednoczyło podzieloną obecnie część Południową i Północną. Tereny te były, jak obecnie, zamieszkiwane głównie przez... czytaj więcej

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.