Co chcesz wysłać?

Wybierz rodzaj przesyłki

Parametry przesyłki

Cena od: {{ value }} zł z VAT ...

Paczka do Kostaryki

Paczka do Kostaryki

Poprzez kuriera przetransportujemy paczki do Kostaryki w kilka dni. Na terenie Kostaryki są liczne placówki przewoźników kurierskich, co umożliwia bezproblemowy eksport towarów poza granice kraju.

Nie musimy przynosić ciężkich przesyłek samemu, ponieważ w cenie wliczony jest koszt przyjęcia paczki od nadawcy i oddanie jej do odbiorcy. W zależności od rodzaju, rozmiaru, ciężaru dostarczanego towaru możemy wybrać kopertę lub paczkę. W taki sposób możemy uniknąć oczekiwania w kolejkach, a to pozwala oszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą działalność gospodarczą. Przewoźnik przybędzie po paczkę i doręczy do Kostaryki.

Każda przesyłka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze możesz dodatkowe ubezpieczenie. Od wielu lat z pomyślnie przesyłamy paczki zagraniczne do korporacji i osób indywidualnych. Firmy kurierskie proponują usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do większości państw na całym globie.


Zobacz cennik przesyłek do Kostaryki


Artykuły na blogu powiązane z Kostaryka

Paczka do Kostaryki Kostaryka to państwo w Ameryce Środkowej znajdujące się nad Morzem Karaibskim i Oceanem Spokojnym. Na jej terenie znajduje się wiele wulkanów, część z nich jest... czytaj więcej

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.