Co chcesz wysłać?

Wybierz rodzaj przesyłki

Parametry przesyłki

Cena od: {{ value }} zł z VAT ...

Paczka do Reunion

Paczka do Reunion

Od wielu lat z bez problemu przesyłamy przesyłki zagraniczne do firm i osób indywidualnych. Firmy kurierskie oferują usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do licznych krajów na świecie. Każda paczka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze dokupić dodatkowe ubezpieczenie.

Kurier przyjedzie po towary i doręczy do Reunion. W taki sposób możemy uniknąć oczekiwania w kolejkach, a to pozwala oszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą działalność gospodarczą. Nie musimy dźwigać ciężkich paczek osobiście, ponieważ w cenie wliczony jest koszt przyjęcia paczki od wysyłającego i przekazanie jej do odbiorcy. W zależności od rodzaju, rozmiaru, wagi przesyłanego towaru możemy wybrać kopertę lub paczkę.

Za pośrednictwem kuriera dostarczymy przesyłkę do Reunion w kilka dni. Na terenie Reunion są liczne oddziały przewoźników kurierskich, co umożliwia bezproblemowy eksport towarów poza granice kraju.


Zobacz cennik przesyłek do Reunion


Artykuły na blogu powiązane z Reunion

Paczka do Reunion

Paczka do Reunion Reunion to wyspa na Oceanie Indyjskim będąca departamentem Francji. Jej głową jest prezydent Francois Hollande. Terytorium jest pochodzenia wulkanicznego. Nie zamieszkuje... czytaj więcej

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.