Co chcesz wysłać?

Wybierz rodzaj przesyłki

Parametry przesyłki

Cena od: {{ value }} zł z VAT ...

Paczka do St. Thomas

Paczka do St. Thomas

Przewoźnik pojawi się po paczkę i doręczy do St. Thomas. Nie musimy dźwigać ciężkich towarów osobiście, ponieważ w cenie uwzględniono koszt odbioru paczki od nadawcy i oddanie jej do odbiorcy. W zależności od rodzaju, rozmiaru, ciężaru przesyłanego towaru możemy wybrać kopertę lub paczkę. W taki sposób możemy uniknąć oczekiwania w kolejkach, a to pozwala oszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą działalność gospodarczą.

Za pośrednictwem kuriera przetransportujemy przesyłkę do St. Thomas w kilka dni. Na terenie St. Thomas znajdują się liczne centra dystrybucyjne firm kurierskich, co umożliwia bezproblemowy eksport towarów poza granice kraju.

Firmy kurierskie oferują usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do licznych państw na całym globie. Każda przesyłka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze jesteś w stanie dodatkowe ubezpieczenie. Od wielu lat z bezproblemowo przewozimy pakunki zagraniczne do firm i osób indywidualnych.


Zobacz cennik przesyłek do St. Thomas


Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.