Co chcesz wysłać?

Wybierz rodzaj przesyłki

Parametry przesyłki

Cena od: {{ value }} zł z VAT ...

Paczka do Japonii

Paczka do Japonii

Poprzez kuriera dowieziemy paczki do Japonii w kilka dni. Na terenie Japonii znajdują się liczne centra dystrybucyjne firm kurierskich, co zapewnia bezproblemowy eksport towarów poza granice kraju.

W taki sposób możemy uniknąć marnowania czasu w kolejkach, a to pozwala zaoszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą własne przedsiębiorstwo. Kurier pojawi się po towary i przywiezie do Japonii. Nie musimy przynosić ciężkich towarów osobiście, ponieważ w cenie wliczony jest koszt przyjęcia przesyłki od nadawcy i dostarczenie jej do odbiorcy. W zależności od rodzaju, rozmiaru, ciężaru przesyłanego przedmiotu możemy wybrać kopertę lub paczkę.

Każda paczka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze wykupić dodatkowe ubezpieczenie. Od wielu lat z bezproblemowo przesyłamy pakunki zagraniczne do korporacji i osób indywidualnych. Kurjerzy proponują usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do wielu krajów na świecie.


Zobacz cennik przesyłek do Japonii


Artykuły na blogu powiązane z Japonia

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.