Co chcesz wysłać?

Wybierz rodzaj przesyłki

Parametry przesyłki

Cena od: {{ value }} zł z VAT ...

Paczka do Japonii

Paczka do Japonii

Na terenie Japonii są liczne oddziały firm kurierskich, co umożliwia bezproblemowy eksport towarów poza granice kraju. Za pośrednictwem kuriera dowieziemy paczki do Japonii w kilka dni.

W taki sposób możemy uniknąć marnowania czasu w kolejkach, a to pozwala oszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą działalność gospodarczą. W zależności od rodzaju, wielkości, wagi wysyłanego przedmiotu możemy wybrać kopertę lub paczkę. Kurier przybędzie po towary i doręczy do Japonii. Nie musimy przynosić ciężkich przesyłek samemu, ponieważ w cenie uwzględniono koszt przyjęcia paczki od wysyłającego i dostarczenie jej do odbiorcy.

Od wielu lat z bezproblemowo dostarczamy przesyłki zagraniczne do zakładów pracy i osób indywidualnych. Każda przesyłka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze możesz dodatkowe ubezpieczenie. Firmy kurierskie proponują usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do wielu krajów na całym globie.


Zobacz cennik przesyłek do Japonii


Artykuły na blogu powiązane z Japonia

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.