Paczka do Słowenii

Przesyłki zagraniczne do Słowenii

Sprawdź naszą ofertę na przesyłki do Słowenii
Koperta do Słowenii
Koperta od:
63.59 zł brutto
Paczka do Słowenii
Paczka 1kg już od:
63.59 zł brutto

Paczka do Słowenii na KurJerzy.pl

W zależności od rodzaju, wielkości, wagi przesyłanego przedmiotu możemy wybrać kopertę lub paczkę. W taki sposób możemy uniknąć oczekiwania w kolejkach, a to pozwala oszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą działalność gospodarczą. Kurier pojawi się po paczkę i przewiezie do Słowenii. Nie musimy nosić ciężkich towarów samemu, ponieważ w cenie wliczony jest koszt odbioru paczki od wysyłającego i dostarczenie jej do odbiorcy.Kurjerzy oferują usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do wielu krajów na świecie. Od wielu lat z pomyślnie przesyłamy paczki zagraniczne do przedsiębiorstw i osób indywidualnych. Każda przesyłka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze masz możliwość dodatkowe ubezpieczenie.Za pośrednictwem kuriera dostarczymy przesyłkę do Słowenii w kilka dni. Na terenie Słowenii mieszczą się liczne oddziały przewoźników kurierskich, co zapewnia bezproblemowy eksport paczek poza granice kraju.

Artykuły na blogu powiązane z Słowenia

Grafika

Przesyłki zagraniczne – paczka do Słowenii Znajdująca się w Europie Środkowej Słowenia jest jednym z najzamożniejszych krajów w tej części świata. Obowiązującym językiem urzędowym jest oczywiście słoweński. Od 2007 roku na terenie kraju płaci się w euro. Państwo co roku odwiedzane jest przez wielu turystów. W 2013 roku było ich około 2,2 mln. Największą mniejszością … czytaj więcej

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.