Co chcesz wysłać?

Wybierz rodzaj przesyłki

Parametry przesyłki

Cena od: {{ value }} zł z VAT ...

Paczka do Słowenii

Paczka do Słowenii

Nie musimy nosić ciężkich towarów samemu, ponieważ w cenie uwzględniono koszt odbioru przesyłki od wysyłającego i przekazanie jej do odbiorcy. Kurier pojawi się po przesyłkę i przywiezie do Słowenii. W zależności od rodzaju, wielkości, wagi wysyłanego towaru możemy wybrać kopertę lub paczkę. W taki sposób możemy uniknąć oczekiwania w kolejkach, a to pozwala zaoszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą własne przedsiębiorstwo.

Od wielu lat z bezproblemowo przewozimy przesyłki zagraniczne do korporacji i osób indywidualnych. Każda paczka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze wykupić dodatkowe ubezpieczenie. Firmy kurierskie proponują usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do licznych państw na świecie.

Poprzez kuriera przetransportujemy paczkę do Słowenii w kilka dni. Na terenie Słowenii są liczne oddziały firm kurierskich, co zapewnia bezproblemowy eksport towarów poza granice kraju.


Zobacz cennik przesyłek do Słowenii


Artykuły na blogu powiązane z Słowenia

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.