Co chcesz wysłać?

Wybierz rodzaj przesyłki

Parametry przesyłki

Cena od: {{ value }} zł z VAT ...

Paczka do Słowenii

Paczka do Słowenii

W zależności od rodzaju, rozmiaru, ciężaru przesyłanego przedmiotu możemy wybrać kopertę lub paczkę. Nie musimy dźwigać ciężkich paczek osobiście, ponieważ w cenie wliczony jest koszt odbioru przesyłki od nadawcy i dostarczenie jej do odbiorcy. Kurier pojawi się po paczkę i przewiezie do Słowenii. W taki sposób możemy uniknąć oczekiwania w kolejkach, a to pozwala zaoszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą własną firmę.

Od wielu lat z pomyślnie przewozimy pakunki zagraniczne do przedsiębiorstw i osób indywidualnych. Kurjerzy proponują usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do licznych państw na świecie. Każda przesyłka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze jesteś w stanie dodatkowe ubezpieczenie.

Na terenie Słowenii mieszczą się liczne placówki firm kurierskich, co pozwala na bezproblemowy eksport paczek poza granice kraju. Poprzez kuriera przywieziemy paczki do Słowenii w kilka dni.


Zobacz cennik przesyłek do Słowenii


Artykuły na blogu powiązane z Słowenia

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.