Paczka do Słowenii

Przesyłki zagraniczne do Słowenii

Sprawdź naszą ofertę na przesyłki do Słowenii
Koperta do Słowenii
Koperta od:
65.30 zł brutto
Paczka do Słowenii
Paczka 1kg już od:
65.30 zł brutto

Paczka do Słowenii na KurJerzy.pl

Od wielu lat z pomyślnie przesyłamy przesyłki zagraniczne do zakładów pracy i osób indywidualnych. Każda paczka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze możesz dodatkowe ubezpieczenie. Kurjerzy udostępniają usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do licznych państw na całym globie.Poprzez kuriera dostarczymy przesyłkę do Słowenii w kilka dni. Na terenie Słowenii mieszczą się liczne oddziały przewoźników kurierskich, co zapewnia bezproblemowy eksport przesyłek poza granice kraju.Nie musimy donosić ciężkich paczek osobiście, ponieważ w cenie uwzględniono koszt odbioru paczki od wysyłającego i oddanie jej do odbiorcy. W zależności od rodzaju, wielkości, wagi wysyłanego towaru możemy wybrać kopertę lub paczkę. Przewoźnik przyjedzie po towary i dostarczy do Słowenii. W taki sposób możemy uniknąć stania w kolejkach, a to pozwala oszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą własne przedsiębiorstwo.

Artykuły na blogu powiązane z Słowenia

Grafika

Przesyłki zagraniczne – paczka do Słowenii Znajdująca się w Europie Środkowej Słowenia jest jednym z najzamożniejszych krajów w tej części świata. Obowiązującym językiem urzędowym jest oczywiście słoweński. Od 2007 roku na terenie kraju płaci się w euro. Państwo co roku odwiedzane jest przez wielu turystów. W 2013 roku było ich około 2,2 mln. Największą mniejszością … czytaj więcej

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.