Paczka do Słowenii

Paczka do Słowenii na KurJerzy.pl

W zależności od rodzaju, wielkości, ciężaru przesyłanego przedmiotu możemy wybrać kopertę lub paczkę. Przewoźnik przyjedzie po przesyłkę i dostarczy do Słowenii. W taki sposób możemy uniknąć stania w kolejkach, a to pozwala oszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą własną firmę. Nie musimy donosić ciężkich towarów osobiście, ponieważ w cenie uwzględniono koszt odbioru przesyłki od nadawcy i przekazanie jej do odbiorcy.

Poprzez kuriera przywieziemy paczkę do Słowenii w kilka dni. Na terenie Słowenii są liczne oddziały przewoźników kurierskich, co zapewnia bezproblemowy eksport paczek poza granice kraju.

Kurjerzy proponują usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do wielu krajów na świecie. Każda paczka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze wykupić dodatkowe ubezpieczenie. Od wielu lat z powodzeniem dostarczamy paczki zagraniczne do przedsiębiorstw i osób indywidualnych.


Zobacz cennik przesyłek do Słowenii


Artykuły na blogu powiązane z Słowenia

Grafika

Przesyłki zagraniczne – paczka do Słowenii Znajdująca się w Europie Środkowej Słowenia jest jednym z najzamożniejszych krajów w tej części świata. Obowiązującym językiem urzędowym jest oczywiście słoweński. Od 2007 roku na terenie kraju płaci się w euro. Państwo co roku odwiedzane jest przez wielu turystów. W 2013 roku było ich około 2,2 mln. Największą mniejszością … czytaj więcej

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.