Co chcesz wysłać?

Wybierz rodzaj przesyłki

Parametry przesyłki

Cena od: {{ value }} zł z VAT ...

Paczka do Wysp Salomona

Paczka do Wysp Salomona

Kurjerzy udostępniają usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do licznych państw na świecie. Od wielu lat z bezproblemowo dostarczamy pakunki zagraniczne do przedsiębiorstw i osób indywidualnych. Każda paczka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze jesteś w stanie dodatkowe ubezpieczenie.

Kurier przyjedzie po przesyłkę i przywiezie do Wysp Salomona. W taki sposób możemy uniknąć stania w kolejkach, a to pozwala zaoszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą działalność gospodarczą. W zależności od rodzaju, wielkości, wagi dostarczanego przedmiotu możemy wybrać kopertę lub paczkę. Nie musimy donosić ciężkich towarów samemu, ponieważ w cenie wliczony jest koszt odbioru paczki od nadawcy i oddanie jej do odbiorcy.

Na terenie Wysp Salomona mieszczą się liczne centra dystrybucyjne firm kurierskich, co pozwala na bezproblemowy eksport paczek poza granice kraju. Poprzez kuriera dostarczymy paczki do Wysp Salomona w kilka dni.


Zobacz cennik przesyłek do Wysp Salomona


Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.