Co chcesz wysłać?

Wybierz rodzaj przesyłki

Parametry przesyłki

Cena od: {{ value }} zł z VAT ...

Paczka do Paragwaju

Paczka do Paragwaju

Kurjerzy proponują usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do wielu krajów na świecie. Każda paczka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze wykupić dodatkowe ubezpieczenie. Od wielu lat z powodzeniem przewozimy paczki zagraniczne do korporacji i osób indywidualnych.

Poprzez kuriera przywieziemy przesyłkę do Paragwaju w kilka dni. Na terenie Paragwaju mieszczą się liczne placówki przewoźników kurierskich, co pozwala na bezproblemowy eksport paczek poza granice kraju.

Nie musimy dźwigać ciężkich przesyłek samemu, ponieważ w cenie uwzględniono koszt odbioru przesyłki od wysyłającego i oddanie jej do odbiorcy. W zależności od rodzaju, rozmiaru, ciężaru nadawanego towaru możemy wybrać kopertę lub paczkę. Przewoźnik przybędzie po paczkę i doręczy do Paragwaju. W taki sposób możemy uniknąć stania w kolejkach, a to pozwala oszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą działalność gospodarczą.


Zobacz cennik przesyłek do Paragwaju


Artykuły na blogu powiązane z Paragwaj

Paczka do Paragwaju Paragwaj (Republika Paragwaju) to śródlądowe państwo w Ameryce Południowej, w którym językami urzędowymi są hiszpański i guarani. Większość społeczeństwa to Metysi,... czytaj więcej

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.