Co chcesz wysłać?

Wybierz rodzaj przesyłki

Parametry przesyłki

Cena od: {{ value }} zł z VAT ...

Paczka do Paragwaju

Paczka do Paragwaju

Na terenie Paragwaju mieszczą się liczne centra dystrybucyjne firm kurierskich, co pozwala na bezproblemowy eksport paczek poza granice kraju. Za pośrednictwem kuriera dostarczymy paczki do Paragwaju w kilka dni.

Każda paczka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze dokupić dodatkowe ubezpieczenie. Od wielu lat z pomyślnie dostarczamy pakunki zagraniczne do zakładów pracy i osób indywidualnych. Kurjerzy proponują usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do większości krajów na świecie.

W zależności od rodzaju, wielkości, wagi dostarczanego przedmiotu możemy wybrać kopertę lub paczkę. W taki sposób możemy uniknąć marnowania czasu w kolejkach, a to pozwala oszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą działalność gospodarczą. Nie musimy donosić ciężkich przesyłek samemu, ponieważ w cenie uwzględniono koszt przyjęcia paczki od wysyłającego i przekazanie jej do odbiorcy. Kurier pojawi się po towary i przywiezie do Paragwaju.


Zobacz cennik przesyłek do Paragwaju


Artykuły na blogu powiązane z Paragwaj

Paczka do Paragwaju Paragwaj (Republika Paragwaju) to śródlądowe państwo w Ameryce Południowej, w którym językami urzędowymi są hiszpański i guarani. Większość społeczeństwa to Metysi,... czytaj więcej

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.