Co chcesz wysłać?

Wybierz rodzaj przesyłki

Parametry przesyłki

Cena od: {{ value }} zł z VAT ...

Paczka do Ponape

Paczka do Ponape

Przewoźnik pojawi się po przesyłkę i dostarczy do Ponape. Nie musimy dostarczać ciężkich przesyłek samemu, ponieważ w cenie uwzględniono koszt przyjęcia przesyłki od wysyłającego i przekazanie jej do odbiorcy. W zależności od rodzaju, wielkości, wagi przesyłanego przedmiotu możemy wybrać kopertę lub paczkę. W taki sposób możemy uniknąć marnowania czasu w kolejkach, a to pozwala oszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą działalność gospodarczą.

Każda paczka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze jesteś w stanie dodatkowe ubezpieczenie. Kurjerzy proponują usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do wielu państw na świecie. Od wielu lat z bezproblemowo przesyłamy pakunki zagraniczne do firm i osób indywidualnych.

Na terenie Ponape znajdują się liczne oddziały firm kurierskich, co pozwala na bezproblemowy eksport towarów poza granice kraju. Za pośrednictwem kuriera dowieziemy paczki do Ponape w kilka dni.


Zobacz cennik przesyłek do Ponape


Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.