Paczka do Nigerii

Przesyłki zagraniczne do Nigerii

Sprawdź naszą ofertę na przesyłki do Nigerii
Koperta do Nigerii
Koperta od:
138.13 zł brutto
Paczka do Nigerii
Paczka 1kg już od:
186.67 zł brutto

Paczka do Nigerii na KurJerzy.pl

Poprzez kuriera przywieziemy paczkę do Nigerii w kilka dni. Na terenie Nigerii są liczne oddziały firm kurierskich, co pozwala na bezproblemowy eksport przesyłek poza granice kraju.Kurier przybędzie po paczkę i przywiezie do Nigerii. W taki sposób możemy uniknąć stania w kolejkach, a to pozwala oszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą własną firmę. W zależności od rodzaju, wielkości, ciężaru nadawanego towaru możemy wybrać kopertę lub paczkę. Nie musimy przynosić ciężkich paczek samemu, ponieważ w cenie wliczony jest koszt przyjęcia przesyłki od wysyłającego i oddanie jej do odbiorcy.Kurjerzy proponują usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do wielu krajów na całym globie. Od wielu lat z powodzeniem dostarczamy pakunki zagraniczne do zakładów pracy i osób indywidualnych. Każda przesyłka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze dokupić dodatkowe ubezpieczenie.

Artykuły na blogu powiązane z Nigeria

Grafika

Paczka do Nigerii

Paczka do Nigerii Nigeria (Republika Federalna Nigerii) to afrykańskie państwo nad Zatoką Gwinejską. Jego nazwa powstała od przepływającej tam rzeki Niger. Jest najludniejszym krajem tego kontynentu. 1/5 mieszkańców to obywatele Nigerii. W całym kraju występuje 250 grup etnicznych, najliczniejszą jest lud Joruba. 50% społeczeństwa wyznaje chrześcijanizm. Gospodarka Nigerii opiera się na rolnictwie oraz przemyśle wydobywczym. … czytaj więcej

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.