Co chcesz wysłać?

Wybierz rodzaj przesyłki

Parametry przesyłki

Cena od: {{ value }} zł z VAT ...

Paczka do Nowej Zelandii

Paczka do Nowej Zelandii

Każda przesyłka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze dokupić dodatkowe ubezpieczenie. Od wielu lat z bezproblemowo dostarczamy paczki zagraniczne do firm i osób indywidualnych. Firmy kurierskie proponują usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do wielu krajów na świecie.

Nie musimy dźwigać ciężkich paczek osobiście, ponieważ w cenie wliczony jest koszt odbioru przesyłki od wysyłającego i oddanie jej do odbiorcy. Kurier przybędzie po towary i dostarczy do Nowej Zelandii. W taki sposób możemy uniknąć stania w kolejkach, a to pozwala oszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą działalność gospodarczą. W zależności od rodzaju, wielkości, ciężaru nadawanego towaru możemy wybrać kopertę lub paczkę.

Na terenie Nowej Zelandii są liczne centra dystrybucyjne firm kurierskich, co zapewnia bezproblemowy eksport przesyłek poza granice kraju. Za pośrednictwem kuriera dowieziemy przesyłkę do Nowej Zelandii w kilka dni.


Zobacz cennik przesyłek do Nowej Zelandii


Artykuły na blogu powiązane z Nowa Zelandia

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.