Paczka do Haiti

Paczka do Haiti na KurJerzy.pl

Poprzez kuriera dowieziemy paczki do Haiti w kilka dni. Na terenie Haiti są liczne oddziały przewoźników kurierskich, co pozwala na bezproblemowy eksport towarów poza granice kraju.

Od wielu lat z bezproblemowo przewozimy paczki zagraniczne do firm i osób indywidualnych. Każda przesyłka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze wykupić dodatkowe ubezpieczenie. Kurjerzy udostępniają usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do większości krajów na świecie.

W zależności od rodzaju, wielkości, ciężaru nadawanego przedmiotu możemy wybrać kopertę lub paczkę. Przewoźnik przybędzie po paczkę i przywiezie do Haiti. Nie musimy dostarczać ciężkich paczek samemu, ponieważ w cenie wliczony jest koszt odbioru przesyłki od nadawcy i dostarczenie jej do odbiorcy. W taki sposób możemy uniknąć oczekiwania w kolejkach, a to pozwala zaoszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą własną firmę.


Zobacz cennik przesyłek do Haiti


Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.