Co chcesz wysłać?

Wybierz rodzaj przesyłki

Parametry przesyłki

Cena od: {{ value }} zł z VAT ...

Paczka do Haiti

Paczka do Haiti

Za pośrednictwem kuriera przywieziemy przesyłkę do Haiti w kilka dni. Na terenie Haiti mieszczą się liczne centra dystrybucyjne firm kurierskich, co umożliwia bezproblemowy eksport towarów poza granice kraju.

Od wielu lat z bezproblemowo przesyłamy paczki zagraniczne do przedsiębiorstw i osób indywidualnych. Każda przesyłka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze dokupić dodatkowe ubezpieczenie. Firmy kurierskie udostępniają usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do wielu państw na całym globie.

W taki sposób możemy uniknąć oczekiwania w kolejkach, a to pozwala zaoszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą działalność gospodarczą. Nie musimy dostarczać ciężkich paczek samemu, ponieważ w cenie uwzględniono koszt przyjęcia przesyłki od nadawcy i oddanie jej do odbiorcy. W zależności od rodzaju, wielkości, wagi nadawanego towaru możemy wybrać kopertę lub paczkę. Kurier przybędzie po towary i dostarczy do Haiti.


Zobacz cennik przesyłek do Haiti


Artykuły na blogu powiązane z Haiti

Paczka do Haiti

Paczka do Haiti Z pomocą kuriera możemy dostarczyć przesyłki zagraniczne także do Haiti. Wystarczy zgłosić taką chęć na stronie KurJerzy.pl w... czytaj więcej

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.