Paczka do Haiti

Paczka do Haiti na KurJerzy.pl

Poprzez kuriera dowieziemy paczkę do Haiti w kilka dni. Na terenie Haiti mieszczą się liczne placówki firm kurierskich, co pozwala na bezproblemowy eksport paczek poza granice kraju.

W zależności od rodzaju, rozmiaru, ciężaru nadawanego towaru możemy wybrać kopertę lub paczkę. Przewoźnik pojawi się po przesyłkę i przewiezie do Haiti. W taki sposób możemy uniknąć oczekiwania w kolejkach, a to pozwala oszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą własne przedsiębiorstwo. Nie musimy przynosić ciężkich towarów osobiście, ponieważ w cenie uwzględniono koszt odbioru przesyłki od nadawcy i dostarczenie jej do odbiorcy.

Od wielu lat z pomyślnie przesyłamy przesyłki zagraniczne do firm i osób indywidualnych. Każda paczka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze masz możliwość dodatkowe ubezpieczenie. Firmy kurierskie proponują usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do wielu państw na całym globie.


Zobacz cennik przesyłek do Haiti


Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.