Paczka do Haiti

Paczka do Haiti na KurJerzy.pl

Każda paczka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze masz możliwość dodatkowe ubezpieczenie. Od wielu lat z pomyślnie przesyłamy paczki zagraniczne do przedsiębiorstw i osób indywidualnych. Firmy kurierskie proponują usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do wielu krajów na świecie.

Za pośrednictwem kuriera dowieziemy paczkę do Haiti w kilka dni. Na terenie Haiti są liczne centra dystrybucyjne przewoźników kurierskich, co pozwala na bezproblemowy eksport towarów poza granice kraju.

W zależności od rodzaju, wielkości, ciężaru wysyłanego towaru możemy wybrać kopertę lub paczkę. Nie musimy przynosić ciężkich paczek osobiście, ponieważ w cenie uwzględniono koszt przyjęcia paczki od wysyłającego i przekazanie jej do odbiorcy. W taki sposób możemy uniknąć oczekiwania w kolejkach, a to pozwala zaoszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą działalność gospodarczą. Przewoźnik przyjedzie po paczkę i dostarczy do Haiti.


Zobacz cennik przesyłek do Haiti


Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.