Paczka do Haiti

Paczka do Haiti na KurJerzy.pl

Kurjerzy udostępniają usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do wielu państw na świecie. Od wielu lat z pomyślnie przewozimy pakunki zagraniczne do korporacji i osób indywidualnych. Każda paczka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze jesteś w stanie dodatkowe ubezpieczenie.

Za pośrednictwem kuriera dostarczymy przesyłkę do Haiti w kilka dni. Na terenie Haiti znajdują się liczne oddziały firm kurierskich, co pozwala na bezproblemowy eksport paczek poza granice kraju.

W taki sposób możemy uniknąć oczekiwania w kolejkach, a to pozwala oszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą własne przedsiębiorstwo. Nie musimy przynosić ciężkich paczek samemu, ponieważ w cenie wliczony jest koszt przyjęcia przesyłki od nadawcy i oddanie jej do odbiorcy. W zależności od rodzaju, rozmiaru, ciężaru dostarczanego towaru możemy wybrać kopertę lub paczkę. Kurier przyjedzie po towary i dostarczy do Haiti.


Zobacz cennik przesyłek do Haiti


Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.