Co chcesz wysłać?

Wybierz rodzaj przesyłki

Parametry przesyłki

Cena od: {{ value }} zł z VAT ...

Paczka do Haiti

Paczka do Haiti

Przewoźnik przyjedzie po przesyłkę i doręczy do Haiti. Nie musimy donosić ciężkich towarów samemu, ponieważ w cenie wliczony jest koszt przyjęcia paczki od wysyłającego i dostarczenie jej do odbiorcy. W zależności od rodzaju, rozmiaru, ciężaru przesyłanego przedmiotu możemy wybrać kopertę lub paczkę. W taki sposób możemy uniknąć stania w kolejkach, a to pozwala oszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą własną firmę.

Każda paczka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze kupić dodatkowe ubezpieczenie. Firmy kurierskie proponują usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do licznych państw na całym globie. Od wielu lat z bez problemu przesyłamy paczki zagraniczne do firm i osób indywidualnych.

Za pośrednictwem kuriera dostarczymy paczki do Haiti w kilka dni. Na terenie Haiti są liczne centra dystrybucyjne firm kurierskich, co umożliwia bezproblemowy eksport paczek poza granice kraju.


Zobacz cennik przesyłek do Haiti


Artykuły na blogu powiązane z Haiti

Paczka do Haiti

Paczka do Haiti Z pomocą kuriera możemy dostarczyć przesyłki zagraniczne także do Haiti. Wystarczy zgłosić taką chęć na stronie KurJerzy.pl w... czytaj więcej

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.