Co chcesz wysłać?

Wybierz rodzaj przesyłki

Parametry przesyłki

Cena od: {{ value }} zł z VAT ...

Paczka do Haiti

Paczka do Haiti

Poprzez kuriera przetransportujemy paczkę do Haiti w kilka dni. Na terenie Haiti są liczne placówki przewoźników kurierskich, co zapewnia bezproblemowy eksport paczek poza granice kraju.

Kurjerzy proponują usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do wielu krajów na całym globie. Od wielu lat z pomyślnie przewozimy paczki zagraniczne do firm i osób indywidualnych. Każda przesyłka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze wykupić dodatkowe ubezpieczenie.

W taki sposób możemy uniknąć stania w kolejkach, a to pozwala zaoszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą działalność gospodarczą. Nie musimy dźwigać ciężkich paczek samemu, ponieważ w cenie uwzględniono koszt przyjęcia przesyłki od wysyłającego i dostarczenie jej do odbiorcy. W zależności od rodzaju, wielkości, wagi dostarczanego towaru możemy wybrać kopertę lub paczkę. Przewoźnik przybędzie po towary i przewiezie do Haiti.


Zobacz cennik przesyłek do Haiti


Artykuły na blogu powiązane z Haiti

Paczka do Haiti

Paczka do Haiti Z pomocą kuriera możemy dostarczyć przesyłki zagraniczne także do Haiti. Wystarczy zgłosić taką chęć na stronie KurJerzy.pl w... czytaj więcej

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.