Paczka do Sri Lanki

Przesyłki zagraniczne do Sri Lanki

Sprawdź naszą ofertę na przesyłki do Sri Lanki
Koperta do Sri Lanki
Koperta od:
111.68 zł brutto
Paczka do Sri Lanki
Paczka 1kg już od:
184.01 zł brutto

Paczka do Sri Lanki na KurJerzy.pl

Każda paczka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze kupić dodatkowe ubezpieczenie. Od wielu lat z powodzeniem przesyłamy paczki zagraniczne do firm i osób indywidualnych. Firmy kurierskie oferują usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do licznych państw na całym globie.Za pośrednictwem kuriera dostarczymy paczkę do Sri Lanki w kilka dni. Na terenie Sri Lanki są liczne placówki firm kurierskich, co umożliwia bezproblemowy eksport towarów poza granice kraju.Nie musimy donosić ciężkich przesyłek samemu, ponieważ w cenie wliczony jest koszt odbioru paczki od wysyłającego i oddanie jej do odbiorcy. Kurier pojawi się po przesyłkę i dostarczy do Sri Lanki. W taki sposób możemy uniknąć stania w kolejkach, a to pozwala oszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą własne przedsiębiorstwo. W zależności od rodzaju, wielkości, wagi nadawanego towaru możemy wybrać kopertę lub paczkę.

Artykuły na blogu powiązane z Sri Lanka

Grafika

Paczka do Sri Lanki Sri Lanka to azjatyckie państwo na wyspie Cejlon o przeważającej większości terenów nizinnych. Dlatego też mieszkańcy zajmują się głównie rolnictwem, w mniejszym stopniu handlem. Przemysł rozwija się zwłaszcza wokół aglomeracji Kolombo. W Sri Lance znajdziemy także kamienie szlachetne –m.in. szafiry. Najliczniejszą grupą zamieszkującą te tereny są Syngalezi stanowiący 81% całego społeczeństwa. … czytaj więcej

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.