Co chcesz wysłać?

Wybierz rodzaj przesyłki

Parametry przesyłki

Cena od: {{ value }} zł z VAT ...

Paczka do Izraela

Paczka do Izraela

Na terenie Izraela są liczne placówki przewoźników kurierskich, co umożliwia bezproblemowy eksport towarów poza granice kraju. Poprzez kuriera przetransportujemy paczki do Izraela w kilka dni.

Nie musimy przynosić ciężkich towarów osobiście, ponieważ w cenie uwzględniono koszt odbioru przesyłki od nadawcy i przekazanie jej do odbiorcy. Kurier przybędzie po przesyłkę i przewiezie do Izraela. W taki sposób możemy uniknąć marnowania czasu w kolejkach, a to pozwala oszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą działalność gospodarczą. W zależności od rodzaju, wielkości, ciężaru dostarczanego towaru możemy wybrać kopertę lub paczkę.

Każda paczka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze dokupić dodatkowe ubezpieczenie. Kurjerzy oferują usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do większości krajów na świecie. Od wielu lat z bezproblemowo dostarczamy paczki zagraniczne do przedsiębiorstw i osób indywidualnych.


Zobacz cennik przesyłek do Izraela


Artykuły na blogu powiązane z Izrael

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.