Co chcesz wysłać?

Wybierz rodzaj przesyłki

Parametry przesyłki

Cena od: {{ value }} zł z VAT ...

Paczka do Tajwanu

Paczka do Tajwanu

Firmy kurierskie oferują usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do wielu państw na świecie. Od wielu lat z pomyślnie przesyłamy paczki zagraniczne do zakładów pracy i osób indywidualnych. Każda przesyłka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze kupić dodatkowe ubezpieczenie.

Za pośrednictwem kuriera przywieziemy paczki do Tajwanu w kilka dni. Na terenie Tajwanu są liczne oddziały przewoźników kurierskich, co pozwala na bezproblemowy eksport paczek poza granice kraju.

Nie musimy dostarczać ciężkich paczek osobiście, ponieważ w cenie uwzględniono koszt przyjęcia paczki od wysyłającego i oddanie jej do odbiorcy. W taki sposób możemy uniknąć stania w kolejkach, a to pozwala oszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą własne przedsiębiorstwo. Kurier przyjedzie po przesyłkę i przywiezie do Tajwanu. W zależności od rodzaju, rozmiaru, wagi nadawanego towaru możemy wybrać kopertę lub paczkę.


Zobacz cennik przesyłek do Tajwanu


Artykuły na blogu powiązane z Tajwan

Paczka do Tajwanu

Paczka do Tajwanu Tajwan (dawniej Formoza) to wyżynna wyspa na Oceanie Spokojnym należąca do Republiki Chińskiej. Od lądu oddziela ją cieśnina Tajwańska. W północnych regionach panuje... czytaj więcej

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.